15:51 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Ugniagesiai Radviliškyje tęsia gaisro gesinimo darbus. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Ugniagesiai Radviliškyje tęsia gaisro gesinimo darbus

  © Фото: kam.lt
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  9001

  Šiandien Lietuvos kariuomenės pajėgumai ir toliau teikia paramą gesinant gaisrą granulių gamykloje Radviliškyje. Vakar sraigtasparnis ant gaisravietės išpylė apie 200 tūkstančių litrų vandens.

  VILNIUS, spal 6 — Sputnik. Per naktį Radviliškio medienos granulių gamykloje gesintas gaisras sumažėjo, tikimasi, kad ketvirtadienį gesinimo darbus palengvins silpnėjantis vėjas, praneša BNS.

  "Šiuo metu gaisro plotas jau yra sumažėjęs, mažesni yra atviros ugnies židiniai. Gaisras buvo gesinamas visą naktį", — BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Visuomenės informavimo ir analizės skyriaus vedėja Vida Šmigelskienė.

  Su ugnimi Žironų gatvėje esančios uždarosios akcinės bendrovės teritorijoje per naktį kovojo 55 ugniagesiai, jiems padėjo 10 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų ir 17 karių, dirbo šeši policijos ekipažai, budėjo medikai.

  Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad ketvirtadienį 20 LDK Butigeidžio dragūnų bataliono karių ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8 toliau teiks paramą gesinant gaisrą. Trečiadienį sraigtasparnis ant gaisravietės išpylė 79 vandens kriaušes — tai yra apie 200 tūkstančių litrų vandens. 

  Pasak PAGD atstovės, ketvirtadienį turėtų aprimti vėjas — tai ugniagesiams palengvins darbą.

  Ugniagesys. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владимир Астапкович

  "Gesinimas nebus toks sudėtingas kaip pučiant stipriam vėjui", — sakė Šmigelskienė.

  Radviliškio mieste dėl trečiadienio rytą kilusio gaisro paskelbta ekstremali situacija. Dėl didelio uždūminimo gyventojų prašoma neiti į lauką, užsandarinti langus ir duris. Pastebėjus sveikatos sutrikimų, skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

  Pasak Radviliškio mero Antano Čepononio, dėl gaisro evakuotos keturios prie pat bendrovės gyvenančios šeimos.

  Dar šia tema

  Gaisras Maskvoje: žuvo aštuoni ugniagesiai
  Gaisras Prancūzijoje: 13 žmonių žuvo, dar šeši buvo sužeisti
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos