00:42 2017 Vasario 28
Vilnius+ 5°C
Tiesioginis eteris
  Tu-154 gelbėjimo operacija. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Antra Tu-154 juodoji dėžė pakelta į paviršių

  МЧС РФ
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Tu-154 katastrofa (16)
  9920

  Anksčiau atlikta pirmos juodosios dėžės analizė parodė, kad tikėtina Tu-154 lėktuvo katastrofos priežastimi galėjo būti neužsiskleidę užsparniai.

  VILNIUS, gruod 28 — Sputnik. Antras lėktuvo Tu-154, nukritusio į Juodąją jūrą, savirašis pakeltas į paviršių, pranešė Rusijos gynybos ministerija.

  Pirmojo prieš dieną aptikto registratoriaus analizė leido apriboti galimų katastrofos priežasčių skaičių, tačiau ministerija teigia, kad kol kas per anksti daryti išvadas.

  Mes gedime - parašyta ant popieriaus lapo prie Rusijos ambasados Lietuvoje. Nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik/ Александр Липовец

  Anksčiau RIA Novosti informatorius teigė, kad tragedijos tyrimo komisija tiria visas galimas  sudužimo priežastis, tarp jų: nekokybiškai atliktas lėktuvo remontas, užsparnių problemos ir kitos techniniai nesklandumai, piloto klaida, papuolęs į variklį paukštis. Anot agentūros šaltinio, komisija kol kas neturi prioritetinės įvykio versijos.

  Sočyje ketvirtą dieną iš eilės vyksta paieškos darbai Tu-154 tragedijos vietoje. Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, į paviršių jau pakelta 15 aukų kūnų ir virš 200 lėktuvo nuolaužų. Paieškos operacijoje dalyvauja dešimtys laivų, sraigtasparnių ir povandeninių laivų.

  Gynybos ministerijos lėktuvas Tu-154, kuris skrido į Siriją, sekmadienį ryte nukrito į Juodąją jūrą netoli Sočio. Juo skrido 92 žmonės: aštuoni įgulos nariai ir 84 keleiviai, tarp jų — kariškiai, žurnalistai, Aleksandrovo vardo dainų ir šokių ansamblis, fondo "Spravedlivaja pomošč" vadovė Jelizaveta Glinka.

  Lėktuvas iš radiolokatorių ekranų dingo kelios minutės po pakilimo iš Sočio.

  Tu-154 lėktuvo katastrofa Sočyje
  © Sputnik/
  Tu-154 lėktuvo katastrofa Sočyje
  Temos:
  Tu-154 katastrofa (16)

  Dar šia tema

  Tu-154 katastrofos aukoms atminti
  Tu-154 katastrofos vietoje galbėtojai aptiko dar trijų aukų palaikus
  Gelbėjimo operacija Tu-154 nelaimės vietoje
  Putinas paskelbė pirmadienį Tu-154 aukų gedulo diena
  Tegai:
  juodoji dėžė, katastrofa, Juodoji jūra, Tu-154, Sočis, Rusija