16:06 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Automobilio vairas. Archyvinė nuotrauka

  Vilniuje "BMW 530" vertėsi kelis kartus ir atsitrenkė į kitą automobilį

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  11110

  Stepono Batoro gatvėje BMW vairavusi 18-metė vilnietė nesuvaldė transporto priemonės, nes viršijo leistiną važiavimo greitį, dėl to automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į priešpriešine eismo juosta važiavusį "Opel Zafira".

  VILNIUS, saus 20 — Sputnik. Per keturias valandas Stepono Batoro gatvėje — 380 greičio viršijimo atvejų. Vienas įvykis galėjo baigtis itin tragiškai, pranešė Lietuvos policija savo Facebook paskyroje.

  Lietuvos kelių policijos duomenimis 18-metė vilnietė, vairuodama automobilį "BMW 530", nesilaikė leistino važiavimo greičio, nesuvaldė galingos transporto priemonės ir nuvažiavo nuo kelio.

  "BMW 530", kuriame važiavo keturi jaunuoliai, vertėsi kelis kartus, ir atsitrenkė į priešpriešine eismo juosta važiavusį automobilį "Opel Zafira", kurį vairavo 33 metų vyras.

  Dėl gautų tramų į ligoninę paguldyta "BMW530" vairavusi mergina ir kartu važiavęs 19-metis vaikinas. 15-metė "BMW 530" keleivė gydoma ambulatoriškai, o 18-metis keleivis ir "Opel Zafira" vairuotojas įvykio metu sužeisti nebuvo.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  Tegai:
  avarijos keliuose, BMW, greičio viršijimas, eismo įvykiai, Lietuva, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos