01:26 2018 Sausio 19
Vilnius-1°C
Tiesioginis eteris
  3D akiniai, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje prasideda pirmas Lietuvos mokslinės fantastikos filmų festivalis

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (53)
  1701

  Šiandien Vilniuje pirmą kartą Lietuvoje įvyks mokslinės fantastikos filmų festivalis

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Pirmadienį, kovo 27 dieną Vilniaus menų fabrike "Loftas", pirmą kartą Lietuvoje, vyks tarptautinis mokslinės fantastikos filmų festivalis "Best Sci Fi", pranešė portalas madeinvilnius.com.

  Festivalio metu bus pristatyta dvylikos trumpametražių programa iš viso pasaulio. Dalyviai atvyko iš Amerikos, Ispanijos, Prancūzijos iki Izraelio, Rusijos, Kroatijos ir Ukrainos.

  Nuo 5 iki 17 minučių truksiančiuose trumpametražiuose žiūrovai kartu su filmų herojais leisis į kvapą gniaužiančias keliones laiku ir per tolimąsias kosmoso platybes, susipažins su nežemiškomis civilizacijomis, dirbtinio intelekto ir virtualios realybės paslaptimis.

  "Best Sci Fi" filmų festivalis kasmet aplanko daugiau nei 100 miestų daugiau nei 20-yje pasaulio šalių ir turi nuolatinius kino teatrus-partnerius Didžiojoje Britanijoje, Meksikoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Pietų Afrikoje, Kanadoje, Etiopijoje, Lenkijoje ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

  Tarptautinis festivalis jau ne vienerius metus vieši ir kaimyninėje mūsų Latvijoje, tačiau Lietuvoje jis vyks pirmą kartą.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (53)

  Dar šia tema

  Festivalis "Kino pavasaris" kviečia senjorus į popietinius seansus
  Festivalyje "Kino pavasaris" įvyks net 16 lietuvių filmų premjerų
  Tegai:
  fantastika, filmas, kinas, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos