16:05 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Degalinė Circle K, archyvinė nuotrauka

  "Statoil" degalinės pakeis pavadinimą į "Circle K"

  © Photo: Facebook / Circle K Eesti
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  102 0 0

  Iki rugpjūčio mėnesio pabaigos visoje Lietuvoje "Statoil" degalinės bus pervadintos, kadangi jų valdančioji bendrovė suvienodina degalinių ir parduotuvių tinklų pavadinimus

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Kiek anksčiau Europoje "Statoil" degalines valdanti pasaulinė mažmeninės prekybos bendrovė "Couche-Tard" pranešė suvienodinanti jos valdomų degalinių ir parduotuvių tinklų pavadinimus ir plėtosianti vieną pasaulinį prekės ženklą "Circle K", praneša portalas madeinvilnius.lt

  Taip pat buvo aišku, jog šis procesas palies ir "Statoil" degalines Europoje, taip pat ir Lietuvoje; jos per artimiausius mėnesius bus pervadintos į "Circle K".

  Prekinio ženklo keitimo darbai jau prasidėjo. Sostinės "Statoil" degalinėje prie Seimo ženklai buvo pakeisti į ryškią raudoną K raidę baltame apskritime.

  "Couche-Tard"  atstovai praneša, jog nuo šių metų gegužės 9-os dienos visoje Lietuvoje "Statoil" degalinės bus pervadintos į "Circle K". Degalinių tinklo prekės ženklas bus pakeistas iki rugpjūčio mėnesio pabaigos.

  Beveik prieš mėnesį pirmoji "Circle K" degalinė ryškiai raudonais atspalviais nusidažė Rokiškyje.  

  Pokyčiai laukia ir lojalumo programos "Statoil EXTRA", kuri bus pervadinta į "Circle K EXTRA Club".

  Nepaisant šių pokyčių, kaip tvirtina kompanijos atstovai, klientams galios tos pačios nuolaidos; jos bus taikomos "Circle K" degalinėse visoje Lietuvoje.

  Dar šia tema

  "Shell" sugrįžo į Latvijos degalinių rinką
  Tegai:
  degalinė, Circle K, Statoil, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos