16:02 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Palanga, archyvinė nuotrauka

  Palangos stovyklavietė laukia poilsiautojų

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  2001

  Prasidėjus vasarai Palangos stovyklavietė kviečia pasimėgauti poilsiu prie jūros, pušynų apsuptyje

  VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Pajūrio regioninio parko teritorijoje įsikūrusi stovyklavietė kviečia mėgautis poilsiu prie jūros už prieinamą kainą, praneša Palangos miesto savivaldybė.

  Praėjusiais metais Lietuvos ir užsienio turistų bei tarptautinių ekspertų įvertinta, moderni, europinius standartus atitinkanti Palangos poilsio stovykla ir šiemet siūlo trijų žvaigždučių kokybę bei patogumą už prieinamą kainą.

  Pajūrio regioninio parko teritorijoje įsikūrusioje poilsio stovykloje suaugusiam asmeniui para kainuos 4 eurus, vaikui — perpus mažiau. Palapinės vieta, priklausomai nuo joje apsistojusių žmonių skaičiaus, kainuos 5-6 eurus, vieta automobiliniam nameliui — 10 eurų.

  Stovyklavietėje poilsiautojai ne tik patogiai pernakvos, pasigamins pietus bendroje virtuvėje ar lauko pavėsinėse su židiniais, bet ir puikiai praleis laiką: mėgausis ilgais vasaros vakarais terasoje, stebės sporto varžybas, žais krepšinį, lauko tenisą, tinklinį, badmintoną, rutulinį ir mėgausis kitomis aktyviomis pramogomis. Mažųjų stovyklos gyventojų laukia smėlio žaidimų aikštelės ir batutai.

  Poilsiautojus vilios ne tik ranka pasiekiamas paplūdimys ir jūros pramogos, bet niekada nenusibostantys Pajūrio regioninio parko ar Nemirsetos kraštovaizdžio draustinio peizažai, kurių grožis geriausiai atsiskleidžia, keliaujant dviračių takais, besidriekiančiais visai šalia stovyklavietės.

  Pasiilgus miesto triukšmo iš stovyklos teritorijos patogu pasiekti ne tik Palangos centrą ar Šventąją, bet ir Karklę, Klaipėdą bei Kuršių Neriją. Stovyklavietė jau laukia poilsiautojų.

  Dar šia tema

  Pagaliau sulaukėme: Palangos paplūdimiuose atsiras tualetai
  Grybauskaitė kviečia prisidėti prie iniciatyvos "Padovanok vaikui vasarą"
  Vaikų vasaros stovykloms šiemet skiriamas milijonas eurų
  Lietuviai nusiteikę prieš prekybą alkoholiu vasaros kavinėse
  Tegai:
  kempingas, vasara, Palanga
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos