15:44 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Esmas draudžiamas, archyvinė nuotraua

  Lukiškių gatvėje iki spalio uždaromas eismas

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Dėl inžinerinių tinklų rekostrukcijos nuo pirmadienio iki spalio vidurio keičiasi transportų priemonių eismas ties Lukiškių gatve

  VILNIUS, liepos 28 — Sputnik. Vilniuje dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos iki spalio vidurio uždaroma Lukiškių gatvė, dėl to keisis kai kurių autobusų maršrutai, pranešė "Susisiekimo paslaugos" su nuoroda į sostinės savivaldybę.

  Gatvė uždaroma nuo liepos 31-osios — darbai čia bus vykdomi iki spalio 13-osios.

  Lukiškių gatvės dalyje tarp Vasario 16-osios ir J. Tumo Vaižganto gatvių bus draudžiamas transporto eismas, automobilių stovėjimas.

  Nuo liepos 31 dienos 22-ojo, 43-iojo, 52-ojo ir 56-ojo maršrutų autobusai nebevažiuos Vasario 16-osios ir Lukiškių gatve, atitinkamai nestos stotelėje Lukiškės.

  Naują maršrutą autobusai pradės nuo  A. Goštauto g. laikinai įrengtos Nepriklausomybės aikštės stotelės. Toliau važiuos A. Goštauto, J. Tumo-Vaižganto gatvėmis iki Kražių stotelės, nuo kurios važiuos įprasta maršruto trasa.

  22-ojo Lazdynai-Oslo g.-Centras maršruto autobusai nebevažiuos link Juozo Tumo-Vaižganto stotelės, o J. Jasinskio-V. Kudirkos-Pamėnkalnio g. sankryžoje suks į J. Jasinskio g. Iki centro važiuojantys keleiviai turės galimybę išlipti Pamėnkalnio ir J. Jasinskio stotelėse. Pastaroji laikinai taps paskutine maršruto stotele.

  Cхемы изменения транспорта по улице Лукишкю
  © Photo: Vilniaus miesto savivaldybė
  22-ojo autobuso pakeistas eismas

  43-iojo Justiniškės-Šeškinė-Žaliasis tiltas-Centras maršruto autobusai, važiuodami nuo Operos ir baleto teatro stotelės, nebesuks į Vasario 16-osios g., o važiuos tiesiai — iki A. Goštauto-J. Tumo-Vaižganto g. sankryžos, kurioje suks į kairę. Autobusai sustos Kražių stotelėje ir toliau važiuos Lukiškių, Gynėjų, A. Goštauto gatvėmis link Žaliojo tilto. Pakeista trasa važiuosiantys autobusai sustos visose maršrute esančiose stotelėse — Vašingtono aikštė, Gynėjų ir Alberto Goštauto.

  52-ojo Centras-Ukmergės g.-Tarandė maršruto autobusai, važiuodami nuo Operos ir baleto teatro stotelės, nebesuks į Vasario 16-osios gatvę, o važiuos tiesiai — iki A. Goštauto-J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžos, kurioje suks į kairę. Autobusai sustos Kražių stotelėje ir toliau važiuos J. Tumo-Vaižganto, V. Kudirkos gatvėmis iki J. Jasinskio-V. Kudirkos-Pamėnkalnio g. sankryžos, kurioje suks į J. Jasinskio g. Pakeista trasa važiuosiantys autobusai sustos visose maršrute esančiose stotelėse — Juozo Tumo-Vaižganto, Pamėnkalnio ir Jokūbo Jasinskio. Pastaroji laikinai taps paskutine maršruto stotele.

  Cхемы изменения транспорта по улице Лукишкю
  © Photo: Vilniaus miesto savivaldybė
  43-ojo autobuso maršrutas

  56-ojo Fabijoniškės-Šeškinė-Konstitucijos pr.-Centras maršruto autobusai, važiuodami nuo Operos ir baleto teatro stotelės, nebesuks į Vasario 16-osios g., o važiuos tiesiai — iki A. Goštauto-J. Tumo-Vaižganto g. sankryžos, kurioje suks į kairę. Autobusai sustos Kražių stotelėje ir toliau važiuos Lukiškių, Gynėjų, A. Goštauto gatvėmis link Žaliojo tilto. Pakeista trasa važiuosiantys autobusai sustos visose maršrute esančiose stotelėse — Vašingtono aikštė, Gynėjų ir Alberto Goštauto.

  Atsižvelgiant į numatytus maršrutų trasų pakeitimus bus keičiami ir šių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto  tinklalapyje www.vilniustransport.lt.

  Dar šia tema

  Audra Lietuvoje: Vilniuje sutriko eismas, Alytus liko be elektros
  Vilniaus centre bus laikinai apribotas automobilių eismas
  Tegai:
  Lukiškių gatvė, eismas, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos