02:07 2018 Sausio 24
Vilnius-14°C
Tiesioginis eteris
  Antrankiai, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos paštas: sukčiai žada apklausos būdu laimėti "iPhone" arba "Samsung"

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  79 0 0

  "Lietuvos pastas" perspėja, kad sukčiai prisidengę bendrovės vardu siunčia apklausas ir žada naujausius išmaniuosius telefonus už atsakymus

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. "Lietuvos pastas" perspėja, kad sukčiai, naudodamiesi bendrovės vardu, siunčia apgaulingą apklausą — loteriją, rašoma pranešime spaudai.

  Lietuvos pašto žiniomis, gyventojams skirtos apgaulingos apklausos žinutės turinys: "Apklausa. Vartotojų tyrimas Lietuvoje. Galimybei laimėti, tereikia atsakyti į 4 žemiau esančius klausimus bei pateikti savo kontaktinę informaciją, sekančiame puslapyje. Svarbu: liko 7 prizai."  Anketoje prašoma atsakyti į 4 klausimus, pateikti asmeninius kontaktus ir laimėti vienus naujausių "iPhone" arba "Samsung" mobiliųjų telefonų.

  Tokio turinio pranešimų gyventojams Lietuvos paštas vardu nesiunčia.

  Atkreiptinas dėmesys, kad Lietuvos pašto klientų apklausos yra vykdomos per rinkos tyrimų "Synopticom" platformą. Apklausos skirtos tik Lietuvos pašto teikiamoms paslaugoms įvertinti, o ne rinkti asmeninius duomenis ir kontaktus. Atsakant į klausimus, galimybės laimėti prizų nėra. 

  Dar šia tema

  Pareigūnas apsimetė seneliu, kad padėtų močiutei susidoroti su sukčiais
  Atsargiau: sukčiai vilioja pinigus siūlydami "pelningai investuoti"
  Tegai:
  sukčiavimas, Lietuvos paštas, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos