15:45 2018 Sausio 22
Vilnius-7°C
Tiesioginis eteris
  Galaxy Note 7. Archyvinė nuotrauka

  "Samsung Electronics" pristabdė prekybą "Galaxy Note 7" telefonais

  © Flickr/ TechStage
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  "Samsung" penktadienį paskelbė stabdanti prekybą "Galaxy Note 7" modelio išmaniaisiais telefonais dėl baterijos sprogimo pavojaus.

  VILNIUS, rugp 2 — Sputnik. Pietų Korėjos elektronikos milžinė "Samsung Electronics" penktadienį paskelbė stabdanti prekybą "Galaxy Note 7" modelio išmaniaisiais telefonais, praneša RIA Novosti su nuoroda į agentūrą Reiter.

  "Samsung Electronics" pareiškė, kad prietaisą jau įsigiję vartotojai galės juos iškeisti į naujus išmaniuosius telefonus, neatsižvelgiant į tai, kada jie buvo įsigyti.

  Išmaniojo telefono pardavimai prasidėjo dešimtyje pasaulio šalių rugpjūčio 19 dieną.

  "Galaxy Note 7" telefonai iš parduotuvių lentynų išimami dešimtyje šalių, įskaitant Pietų Korėją ir Jungtines Valstijas. Kinijoje šio modelio išmaniojo telefono pardavimai nestabdomi. Įmonė pranešė, kad Kinijoje parduodamuose "Galaxy Note 7" įrengtos kito tiekėjo pagamintos baterijos.

  "Samsung Electronics" yra pasaulinė puslaidininkių, telekomunikacinių sistemų, skaitmeninių priemonių ir skaitmeninės multimedijos technologijų lyderė. Kompanijoje dirba apie 319 tūkstančių žmonių 84 pasaulio valstybėse.

  Dar šia tema

  Nuotraukų konkurso nugalėtojai: iPhone Photography Awards 2016
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos