Ala Pugačiova pažadėjo į sceną sugrįžti sulaukusi 80 metų

© Sputnik / Евгения Новоженина / Pereiti prie nuotraukų bankoПевица Алла Пугачева
Певица Алла Пугачева - Sputnik Lietuva
Dainininkė bus apdovanota Tautų draugystės ordinu Baltarusijos Respublikos ambasadoje Maskvoje "už svarų indėlį plėtojant estrados meną ir stiprinant Baltarusijos bei Rusijos kultūrinius ryšius", kuriuo rugsėjį Lukašenka apdovanojo Pugačiovą

VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. Po koncerto Baltarusijos sostinėje Minske dainininkė Ala Pugačiova teigė ketinanti tęsti pasirodymus scenoje net ir sulaukusi 80 metų, rašo RIA Novosti.

Ala Pugačiova - Sputnik Lietuva
Igoris Nikolajevas pasidalino anksčiau neskelbtu vaizdo įrašu su Ala Pugačiova

"Jūs visi žinote — aš myliu Baltarusiją. Šis jausmas yra mano kraujyje. Čia palaidoti mano artimieji, mano tėvas ir senelis kilę iš čia. Aš tai jaučiu visa širdimi. Ir aš tikrai norėčiau šio koncerto, kuris man buvo visiškai nenumatytas, bet jei jau pakvietėte mane, manau, kad ateisiu. Ir niekur kitur! Dabar — laukite. Dabar, jei koncertuosiu, tai tik 80-ies", — sakė 70-metė artistė scenoje per koncertą kultūros ir sporto salėje "Minsk-Arena".

Anksčiau "Sputnik Belarus" pranešė, kad Pugačiova iš Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos gavo gėlių ir saldainių, kurie paprastai įteikiami užsienio lyderiams. Dovanas dainininkei įteikė valstybės administracijos vadovė Natalija Kochanova.

Be to, pasak Kochanovos, dainininkė bus apdovanota Tautų draugystės ordinu Baltarusijos Respublikos ambasadoje Maskvoje "už svarų indėlį plėtojant estrados meną ir stiprinant Baltarusijos bei Rusijos kultūrinius ryšius", kuriuo rugsėjį Lukašenka apdovanojo Pugačiovą.

Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала