Stiuardesė atskleidė labiausiai erzinančius lėktuvo keleivių veiksmus

Labiausiai skrydžių palydovams nepatinka, kai keliautojai savo asmeninius daiktus deda ant perėjos, pasakojo skrydžio palydovė, ir pridūrė kelis kitus dalykus

VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Amerikos skrydžių kompanijos "Monserrat Andujar-Geacoman" stiuardesė atskleidė labiausiai erzinantį lėktuvo keleivių elgesį. Mergina pasidalino savo nuomone su "Daily Express".

Turizmas - Sputnik Lietuva
Ekspertas: pasaulinis turizmas dar kelerius metus kentės nuo COVID-19

Labiausiai skrydžių palydovams nepatinka, kai keliautojai savo asmeninius daiktus deda ant perėjos, sakė ji. "Įsivaizduokite, kad atėjau į jūsų biurą, nusiaviau batus ir palikau juos matomoje vietoje, kad užkliūtumėte už jų", — paaiškino darbuotoja.

Ji pridūrė, kad norint palengvinti skrydžio palydovų gyvenimą, pakanka padėti bagažą į jam skirtą vietą, taip pat neužtverti perėjos keliais ir alkūnėmis.

Be to, skrydžio palydovė mano, kad keleiviai neturėtų į tualetą pasiimti telefonų. Kaip pažymėjo stiuardesė, tai erzina darbuotojus, nes tada žmonės praleidžia daugiau laiko tualete ir priverčia bendrakeleivius ilgiau laukti, stovint koridoriuje.

Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала