Nuotraukos

Nuo flamenko iki maorių kultūros: neįprasti pasaulio šokiai fotografijose

Tarptautinė šokio diena visame pasaulyje minima balandžio 29 dieną. Ši šventė buvo inicijuota 1982 metais ir švenčiama daugelyje šalių iki šiol. Tradiciškai kiekvienais metais žinomas choreografijos pasaulio atstovas kviečiamas kreiptis į visuomenę žinute, primenančia žmonėms apie šokio grožį.
Šioje galerijoje pateikiamos neįprasčiausių šokių nuotraukos — nuo labiau pažįstamų Lotynų Amerikos iki skirtingų genčių šokių.
© AFP 2021 / Yasuyoshi ChibaNuotraukoje: "Unidos da Tijuca" sambos mokyklos atstovai koncertuoja pirmąją karnavalo parado naktį Rio de Žaneiro Sambadrome. Šokis pasaulinę šlovę pelnė dėl Brazilijos karnavalų.
Nuotraukoje: Unidos da Tijuca sambos mokyklos atstovai koncertuoja pirmąją karnavalo parado naktį Rio de Žaneiro Sambadrome. Šokis pasaulinę šlovę pelnė dėl Brazilijos karnavalų. - Sputnik Lietuva
1/10
Nuotraukoje: "Unidos da Tijuca" sambos mokyklos atstovai koncertuoja pirmąją karnavalo parado naktį Rio de Žaneiro Sambadrome. Šokis pasaulinę šlovę pelnė dėl Brazilijos karnavalų.
© AP Photo / Jae HongNuotrauka: "Kabuki" atlikėjai dalyvauja pasaulio regbio taurės atidarymo ceremonijoje. "Kabuki" yra tradicinio japonų teatro tipas, jungiantis dainavimą, muziką, šokį ir dramą. Šiam žanrui būdingas ryškus aktorių grimas ir kostiumai, turintys sudėtingą simbolinę reikšmę.
Nuotrauka: Kabuki atlikėjai dalyvauja pasaulio regbio taurės atidarymo ceremonijoje. Kabuki yra tradicinio japonų teatro tipas, jungiantis dainavimą, muziką, šokį ir dramą. Šiam žanrui būdingas ryškus aktorių grimas ir kostiumai, turintys sudėtingą simbolinę reikšmę. - Sputnik Lietuva
2/10
Nuotrauka: "Kabuki" atlikėjai dalyvauja pasaulio regbio taurės atidarymo ceremonijoje. "Kabuki" yra tradicinio japonų teatro tipas, jungiantis dainavimą, muziką, šokį ir dramą. Šiam žanrui būdingas ryškus aktorių grimas ir kostiumai, turintys sudėtingą simbolinę reikšmę.
© Sputnik / Igor Kostin / Pereiti prie nuotraukų bankoNuotraukoje: Ukrainos TSR valstybinio Pavelo Virskio akademinio šokio ansamblio artistai atlieka hopaką. Tai nacionalinis Ukrainos šokis.
Nuotraukoje: Ukrainos TSR valstybinio Pavelo Virskio akademinio šokio ansamblio artistai atlieka hopaką. Tai nacionalinis Ukrainos šokis. - Sputnik Lietuva
3/10
Nuotraukoje: Ukrainos TSR valstybinio Pavelo Virskio akademinio šokio ansamblio artistai atlieka hopaką. Tai nacionalinis Ukrainos šokis.
© Photo : Public domain / Erin A. Kirk-CuomoMaorių kariai atlieka "haka" — sveikinamąjį šokį. Ceremonija yra senovės maorių tradicija, naudojama norint nustatyti, ar svečiai atvyko taikiai, ar priešiškai nusiteikę.
Maorių kariai atlieka haka — sveikinamąjį šokį. Ceremonija yra senovės maorių tradicija, naudojama norint nustatyti, ar svečiai atvyko taikiai, ar priešiškai nusiteikę. - Sputnik Lietuva
4/10
Maorių kariai atlieka "haka" — sveikinamąjį šokį. Ceremonija yra senovės maorių tradicija, naudojama norint nustatyti, ar svečiai atvyko taikiai, ar priešiškai nusiteikę.
© AFP 2021 / Adem AltanNuotraukoje: sufijų ritualas, vadinamas sama arba sema. Tai apima dainavimą, grojimą muzikos instrumentais, šokius, poezijos ir maldų deklamavimą bei ritualinių drabužių dėvėjimą.
Nuotraukoje: sufijų ritualas, vadinamas sama arba sema. Tai apima dainavimą, grojimą muzikos instrumentais, šokius, poezijos ir maldų deklamavimą bei ritualinių drabužių dėvėjimą. - Sputnik Lietuva
5/10
Nuotraukoje: sufijų ritualas, vadinamas sama arba sema. Tai apima dainavimą, grojimą muzikos instrumentais, šokius, poezijos ir maldų deklamavimą bei ritualinių drabužių dėvėjimą.
CC BY-SA 2.0 / Lorie Shaull / Prairie Island Indian Community Wacipi (powow)Nuotraukoje: pau-vau — Šiaurės Amerikos indėnų susitikimas, kurio metu šiuolaikiniai JAV gyventojai ir čiabuviai gali šokti, dainuoti, bendrauti, diskutuoti apie indėnų kultūrą.
Nuotraukoje: pau-vau — Šiaurės Amerikos indėnų susitikimas, kurio metu šiuolaikiniai JAV gyventojai ir čiabuviai gali šokti, dainuoti, bendrauti, diskutuoti apie indėnų kultūrą. - Sputnik Lietuva
6/10
Nuotraukoje: pau-vau — Šiaurės Amerikos indėnų susitikimas, kurio metu šiuolaikiniai JAV gyventojai ir čiabuviai gali šokti, dainuoti, bendrauti, diskutuoti apie indėnų kultūrą.
© AFP 2021 / Sonny TumbelakaBalio šokis "Kečak" Tanah Lot mieste, Tabanane, Balio saloje. Tradiciškai atlieka 100 ar daugiau vyrų grupė su languotais sarongais.
Balio šokis Kečak Tanah Lot mieste, Tabanane, Balio saloje. Tradiciškai atlieka 100 ar daugiau vyrų grupė su languotais sarongais. - Sputnik Lietuva
7/10
Balio šokis "Kečak" Tanah Lot mieste, Tabanane, Balio saloje. Tradiciškai atlieka 100 ar daugiau vyrų grupė su languotais sarongais.
CC BY-SA 3.0 / Jadamta / Khmer classical danceNuotraukoje: merginos šoka klasikinį chmerų šokį. Pagal tradiciją šokėjos yra apsirengusios ryškiais drabužiais su įmantriu galvos apdangalu.
Nuotraukoje: merginos šoka klasikinį chmerų šokį. Pagal tradiciją šokėjos yra apsirengusios ryškiais drabužiais su įmantriu galvos apdangalu. - Sputnik Lietuva
8/10
Nuotraukoje: merginos šoka klasikinį chmerų šokį. Pagal tradiciją šokėjos yra apsirengusios ryškiais drabužiais su įmantriu galvos apdangalu.
© AFP 2021 / Timothy A. CaryNuotraukoje: moteris atlieka flamenko šokį. Flamenko suknelės paprastai būna iki grindų, dažnai pasiūtos iš įvairiaspalvio taškuoto audinio, dekoruotos raukiniais.
Nuotraukoje: moteris atlieka flamenko šokį. Flamenko suknelės paprastai būna iki grindų, dažnai pasiūtos iš įvairiaspalvio taškuoto audinio, dekoruotos raukiniais. - Sputnik Lietuva
9/10
Nuotraukoje: moteris atlieka flamenko šokį. Flamenko suknelės paprastai būna iki grindų, dažnai pasiūtos iš įvairiaspalvio taškuoto audinio, dekoruotos raukiniais.
© AP Photo / Natacha PisarenkoNuotrauka: tango šokėjai. Yra dvi nusistovėjusios šio šokio rūšys: pirmasis yra Argentinos ir Urugvajaus tango, o antrasis — pramoginis tango.
Nuotrauka: tango šokėjai. Yra dvi nusistovėjusios šio šokio rūšys: pirmasis yra Argentinos ir Urugvajaus tango, o antrasis — pramoginis tango. - Sputnik Lietuva
10/10
Nuotrauka: tango šokėjai. Yra dvi nusistovėjusios šio šokio rūšys: pirmasis yra Argentinos ir Urugvajaus tango, o antrasis — pramoginis tango.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала