Pagrindinė Rusijos stiprybė įvardyta kaip kritinė JAV silpnybė

© Sputnik / Pavel Bednyakov / Pereiti prie nuotraukų bankoВоздушная часть парада в честь 76-й годовщины Победы
Воздушная часть парада в честь 76-й годовщины Победы - Sputnik Lietuva, 1920, 22.05.2021
Straipsnyje pažymima, kad JAV kariuomenė neseniai pradėjo naudoti kai kurias elektroninio karo technologijas taktiniuose karo žaidimuose
VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Nuo Šaltojo karo JAV armija neskyrė deramo dėmesio elektroniniam karui, tačiau šiuo metu jį vejasi, rašo "Breaking Defense".

"Elektroninis karas yra pagrindinė Rusijos ir Kinijos stiprybė ir kritinė silpnybė JAV ginkluotosioms pajėgoms, kurios vis labiau remiasi radijo tinklais", — tvirtina leidinys.

"Breaking Defense" pažymi, kad kai kurias su elektroniniu karu susijusias technologijas JAV armija naudojo taktiniuose karo žaidimuose, vadinamuose "Experimentation Demonstration Gateway Event 2021" (EDGE21), vykstančiuose prieš didžiąsias konvergencijos pratybas.
Raketos paleidimas - Sputnik Lietuva, 1920, 19.05.2021
"Forbes" prognozuoja JAV "dideles problemas" dėl Rusijos raketų
Visų pirma, tai naujos kariuomenės bendrų standartų ir sąsajų aviacijos elektronikos modulinės atvirosios sistemos architektūros (MOSA) prototipas, kurį planuojama naudoti sraigtasparniuose, sukurtuose pagal "Future Vertical Lift" (FVL) programą.
Anksčiau buvo pranešta, kad, kaip rašo "The Drive", EDGE21 metu dronas, kuris kuriamas JAV griežtai slaptai, negalėjo pataikyti į Rusijos priešlėktuvinių raketų ir patrankų sistemos "Pantsir-C1" modelį (ZRPK).
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала