Po tragedijos Šiaulių ligoninėje pradėtas tyrimas

© Facebook / Tomas PreiksaШяуляйская республиканская больница
Шяуляйская республиканская больница - Sputnik Lietuva, 1920, 28.05.2021
Panevėžio apygardos prokuratūra pradeda ikiteisminį tyrimą dėl galimo privedimo prie savižudybės ir dokumentų klastojimo
VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Įvertinus duomenis, gautus po visuomenę sukrėtusio įvykio, susijusio su Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dirbusios gydytojos mirtimi, šiandien priimtas sprendimas pradėti ikiteisminį tyrimą pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl dokumentų klastojimo ir privedimo prie savižudybės.
Apie tai praneša Generalinė prokuratūra.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate. Siekiant, kad atliekamo tyrimo eiga nekeltų jokių abejonių dėl jo objektyvumo, Generalinės prokuratūros nurodymu šį ikiteisminį tyrimą pavesta organizuoti ir kontroliuoti Panevėžio apygardos prokuratūrai, atlikti – Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.
vaikinas prie kompiuterio - Sputnik Lietuva, 1920, 25.05.2021
Per nuotolinę pamoką pornografiją demonstravęs jaunuolis neteko kompiuterio ir WEB kameros
Ikiteisminis tyrimas, kuris buvo pradėtas šių metų gegužę mirties priežasčiai nustatyti, tęsiamas. Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.
Anksčiau Sveikatos apsaugos ministras nušalino Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorių Remigijų Mažeiką nuo einamų pareigų, kol vyks tyrimas dėl galimai padaryto darbo pareigų pažeidimo.
Gegužės pradžioje jauna Respublikinės Šiaulių ligoninės anesteziologė nusižudė netrukus po jos atleidimo iš darbo. Po tragedijos paaiškėjo, kad mergina tapo mobingo — patyčių darbe — auka.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала