Сотрудник Службы охраны государственной границы (VSAT) Литвы патрулирует границу - Sputnik Lietuva
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Pastaruoju metu pasienyje susiklostė itin sudėtinga situacija, nes iš Baltarusijos sieną kertantys migrantai neteisėtai patenka į Lietuvą, kur prašo prieglobsčio

Pasienyje su Baltarusija sulaikyti dar 3 neteisėti migrantai

VSAT - Sputnik Lietuva, 1920, 07.06.2021
Nuo ketvirtadienio pasienyje su Baltarusija iš viso buvo sulaikyti 75 migrantai, bandę patekti į Lietuvą
VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Praėjusį savaitgalį Lietuvos pasieniečiai Švenčionių rajone sulaikė 3 į Lietuvą iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus. Apie tai praneša VSAT spaudos tarnyba.
Šis sulaikymas įvyko sekmadienį ryte prie sienos su Baltarusija, ties Švenčionių rajono Kalvaltiškės kaimu. VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos pareigūnai, tarp kurių buvo ir kinologas su šunimi, į Lietuvą neteisėtai įžengusius migrantus sulaikė miške. Juo eina siena su Baltarusija. Sulaikytieji neturėjo dokumentų ir prisistatė Afganistano piliečiais.
Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje - Sputnik Lietuva, 1920, 05.06.2021
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Šeštadienio naktį pasienyje su Baltarusija sulaikyta dar 20 migrantų
Sekmadienį priešpiet vyko sulaikytųjų apklausos, nustatomos užsieniečių tapatybės. Jiems bus atliekami testai dėl COVID-19. Įvykis tiriamas, jo aplinkybės tikslinamos.
Nuo ketvirtadienio pasienyje su Baltarusija VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 75 į Lietuvą bandžiusius patekti neteisėtus migrantus.
Pastaruoju metu kontroliuoti sieną su Baltarusija pasieniečiams padeda papildomos pajėgos iš Viešojo saugumo tarnybos ir Šaulių sąjungos. Čia taip pat komandiruoti VSAT pareigūnai iš kitų padalinių bei skiriami papildomi techniniai ištekliai.
Šiemet į Lietuvą iš Baltarusijos bandė patekti daugiau kaip 270 neteisėtų migrantų, iš jų daugiausia Irako piliečių. Šis skaičius yra daugiau kaip 3 kartus didesnis nei buvo per visus 2020-uosius.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала