Нелегальные мигранты в лагере на границе Литвы и Белоруссии - Sputnik Lietuva
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Pastaruoju metu pasienyje susiklostė itin sudėtinga situacija, nes iš Baltarusijos sieną kertantys migrantai neteisėtai patenka į Lietuvą, kur prašo prieglobsčio

Zacharova kaltinimus Baltarusijai dėl migracijos krizės laiko absurdiškais

© Пресс-служба МИД РФ / Pereiti prie nuotraukų bankoRusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marjia Zacharova
Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marjia Zacharova - Sputnik Lietuva, 1920, 09.07.2021
EVILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Europos Sąjungos ir atskirų migracijos krizės šalių kaltinimai Baltarusijai yra juokingi ir absurdiški, sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.
"Juokinga girdėti Europos Sąjungos, Briuselio ir atskirų šios asociacijos šalių dejones dėl tam tikros migracijos grėsmės, kylančios iš Baltarusijos. Tai absurdiški pareiškimai, visiškai absurdiški, atsižvelgiant į tai, ką Vakarų šalys sukūrė, organizuodamos koalicijas ir vykdyti kryžiaus žygius, ypač į Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalis. Sutrukdant jų gyvenimo eigai ir išprovokuojant milžiniškas migracijos problemas visam pasauliui, pirmiausia Europos žemynui", — cituoja Zacharovą RIA Novosti.
 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis - Sputnik Lietuva, 1920, 09.07.2021
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
"Valstiečių" lyderis pareiškė, kad nelegalius imigrantus Lietuvoje reikia vakcinuoti
Pasak jos, "visa tai klausyti ir juokinga, ir absurdiška".
"Išjudino tiek daug šalių, gyvenimo būdą daugelyje valstybių", — piktinosi ji.
"Baltarusija yra viena iš pasaulio lyderių kovoje su prekyba žmonėmis, nelegalia imigracija. Ji skatina naudingas iniciatyvas tarptautinėse organizacijose. Būtent Minsko pastangomis pavyko užkirsti kelią migrantų srautams, siekiantiems patekti į ES šalis iš nepalankioje padėtyje esančių regionų. Ir visi šiandien tai pamiršo – ir Briuselyje, ir apskritai Vakaruose", — sakė Zacharova.
Lietuva pastaruoju metu praneša apie sulaikytų nelegalių migrantų skaičiaus padidėjimą pasienyje su Baltarusija. Liepos 2 d. Vyriausybė dėl smarkiai išaugusios neteisėtos migracijos į Lietuvą paskelbė ekstremaliąją situaciją valstybės mastu. Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sakė, kad respublika nusprendė nuo Baltarusijos apsitverti vielų užtvara. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, padidėjus nelegalių migrantų sulaikymų skaičiui, pareiškė įtarianti Baltarusijos pasieniečius padėjus nelegaliems imigrantams kirsti sieną.
Oficialus Baltarusijos valstybės sienos komiteto atstovas Antonas Bičkovskis pareiškė, kad tokie teiginiai nėra pagrįsti realiais įrodymais.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала