Нелегальные мигранты в лагере на границе Литвы и Белоруссии - Sputnik Lietuva, 1920
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Pastaruoju metu pasienyje susiklostė itin sudėtinga situacija, nes iš Baltarusijos sieną kertantys migrantai neteisėtai patenka į Lietuvą, kur prašo prieglobsčio

Lietuva išsiuntė namo nelegalų migrantą iš Kamerūno

© Sputnik / Владислав АдамовскийMigrantai Lietuvoje
Migrantai Lietuvoje  - Sputnik Lietuva, 1920, 03.08.2021
Kaip pažymėjo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, Lietuva gerbia žmogaus teises, tačiau neteisėti migrantai bus išsiunčiami
VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Pirmadienį buvo įvykdytas sprendimas dėl Kamerūno Respublikos piliečio išsiuntimo į kilmės šalį. Jis jau išvyko iš Lietuvos, praneša Vidaus reikalų ministerija.
"Užsienietis neteisėtai esantis Lietuvos Respublikoje grąžintas į kilmės šalį. Sprendimai bus priimami ir dėl kitų asmenų. Lietuva gerbia žmogaus teises, tačiau neteisėtai esantys Lietuvoje migrantai bus išsiunčiami. Mes negalime toleruoti neteisėtą buvimą mūsų šalyje", – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
Tiek Migracijos departamentas, tiek Valstybės sienos apsaugos tarnyba šiuo metu vykdo procedūras, susijusias su prieglobsčio prašymų nagrinėjimu.
Atsižvelgus į turimą informaciją dėl neteisėtai sieną kirtusių migrantų bus priimami sprendimai dėl jų grąžinimo arba statuso suteikimo.
Prezidentas Gitanas Nausėda - Sputnik Lietuva, 1920, 03.08.2021
Migrantų antplūdis. Padėtis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Nausėda palaikė pataisas, suteikiančias kariams daugiau įgaliojimų stabdant migrantus
Šiemet Lietuvos ir Baltarusijos sieną neteisėtai kirto 4 026 migrantai. Šalyje paskelbta ekstremali situacija.
Anksčiau vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė priėmė sprendimą leisti pasieniečiams apgręžti į Lietuvą vykstančius neteisėtus migrantus ar nukreipti juos į pasienio punktus ar diplomatines atstovybes.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала