Dar viename Japonijos mieste "Pfizer" vakcinoje rasta priemaišų, praneša žiniasklaida

© Sputnik / Екатерина Чеснокова / Pereiti prie nuotraukų bankoVakcinacija
Vakcinacija - Sputnik Lietuva, 1920, 14.09.2021
Tuo tarpu rugpjūtį buvo pranešta, kad "Modernos" vakcinoje buvo rasta metalo drožlių
VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Kito Japonijos miesto skiepijimo centro specialistai nustatė svetimų medžiagų "Pfizer" vakcinoje nuo koronaviruso, pranešė "Kyodo".
Šį kartą vakcinoje esanti pašalinė medžiaga buvo rasta viename buteliuke, pristatytame į skiepijimo centrą Osakos prefektūroje.
Pažymima, kad vakcinos partijos numeris atitinka "Pfizer" ampulių, kuriose pašalinės medžiagos buvo aptiktos trijuose skiepijimo punktuose Sagamiharos mieste ir vakcinacijos centre Kamakuros mieste, Kanagavos prefektūroje.
Медицинский сотрудник готовит дозу вакцины Pfizer/BioNTech от коронавируса - Sputnik Lietuva, 1920, 11.09.2021
Infektologas paaiškino, kaip suderinti gripo ir koronaviruso vakcinas
Vakcinacija Japonijoje prasidėjo vasario 17 dieną. Šalyje yra patvirtintos trijų tipų koronaviruso vakcinos — "Pfizer", "AstraZeneca" ir "Moderna".
Rugpjūčio mėnesį "Moderna" vakcinoje buvo rasta metalo drožlių priemaišų. Sveikatos apsaugos ministerija nutraukė trijų vakcinų partijų naudojimą — iš viso 1,63 mln. Iki to laiko, kai vakcinos atšauktos, jos buvo išplatintos 889 skiepijimo centrams ir jau buvo panaudotos 55 iš jų. Be to, Gunmos ir Okinavos prefektūros pranešė apie aptiktus juodus trupinius, panašius į ampulės dangtelio fragmentus.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала