Video

Buitinę techniką gabenusiame vilkike aptikta 700 tūkst. eurų vertės kontrabanda

Mašinoje, tarp šaldytuvų ir mikrobangų krosnelių, rasta 200 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių
Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė stambią — 400 dėžių cigarečių — kontrabandą. Nelegalūs rūkalai buvo slepiami tarp į Lietuvą iš Baltarusijos gabento buitinės technikos krovinio. Savo Facebook kanale pareigūnai paskelbė sunkvežimio patikrinimo vaizdo įrašą.
Incidentas įvyko rugsėjo 25 d., vakare. Į Lavoriškių kelio postą vilkiku "Volvo" atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo į Lietuvą vežantis buitinę techniką: šaldytuvus, mikrobangų krosneles, dulkių siurblius ir pan.
Tačiau muitinės pareigūnai, patikrinę mašiną rentgeno kontrolės sistema, puspriekabėje pastebėjo ir kitokio pobūdžio krovinį – puspriekabės gilumoje aptiktos dėžės su cigarečių kontrabanda.
Iš viso mašinoje rasta 400 dėžių (200 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių "Fest", kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 708 tūkst. eurų.
Kontrabanda, vilkikas ir krovinys buvo sulaikyti, sulaikytas ir mašinos vairuotojas, kuris vėliau, Vilniaus apylinkės teismo sprendimu suimtas dviem savaitėms. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала