Vilniuje atidaroma ledo čiuožykla: vyks renginiai, veiks lauko kavinė

Pačiūžos - Sputnik Lietuva, 1920, 26.11.2021
Po stogu įrengta didžiulė "Hoptrans" arena bus dar patogesnė lankytojams, o čia vyksiantys kultūros ir sporto renginiai pritrauks ne tik žiemos sporto mėgėjus
VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Šį šeštadienį sostinės centre, prie Baltojo tilto, atidaroma lauko ledo čiuožykla, praneša Vilniaus savivaldybė.
Su pirmuoju sniegu į sostinę sugrįžta ir kalėdinė žiemos tradicija – lauko ledo čiuožykla. Šiemet prie Baltojo tilto iškilusi didžiulė "Hoptrans" arena bus su stogu, saugančiu nuo permainingo oro, tribūnomis ir veikiančia lauko kavine.
"Vilniaus čiuožyklos" vardą gavusi ir vilniečių bei miesto svečių simpatijas jau pelniusi arena veiks septynias dienas per savaitę, organizuos įvairiausius kultūrinius bei sporto renginius ir net rengs nemokamus čiuožimo sesijas moksleiviams, senjorams, o savaitgalio rytais – ir visiems žiemos pramogų mėgėjams. Į seansus lankytojai bus įleidžiami tik su Galimybių pasu ar kitais jam prilygstančiais dokumentais.
"Be galo džiugu, jog po pertraukos į sostinę sugrįžta tikra Kalėdų tradicija – ledo čiuožykla. Šiais metais išsikėlėme užduotį vilniečių jau pamiltą pramogą paversti dar patogesne ir pritaikyti ne tik čiuožimo seansams, bet ir renginiams bei koncertams. Didžiulė "Hoptrans" arena su tribūnomis ir veikiančia lauko kavine taps kalėdiniu miesteliu miesto centre, kuris vilniečiams ir miesto svečiams dovanos kalėdinę nuotaiką", – sako ledo arenos iniciatyvą įgyvendinančios VšĮ "Sporto namų grupė" atstovai.
Šeštadienį, 17 val., atidarymo šventėje vyks DJ pasirodymas, pirmasis ledą išbandys ir išskirtinį pasirodymą surengs dailiojo čiuožimo kolektyvas "Sidabrinė pačiūža", o po jo lauks nemokamas čiuožimo seansas visiems renginio svečiams.
"Baltojo tilto prieigas norime paversti ne tik vasaros, bet ir žiemos sporto erdve, todėl iš savivaldybės pusės pasirūpinome specialiais nemokamais seansais vilniečiams. Daugiausiai – moksleiviams ir senjorams – toms grupėms, kurioms fizinis aktyvumas ir imuniteto stiprinimas yra be galo svarbus šiuo sveikatai sudėtingu laikotarpiu", – teigia Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.
Vilnius - Sputnik Lietuva, 1920, 24.11.2021
Šventė Vilniuje: paskelbta festivalio "Kalėdos sostinėje 2021" programa
Nemokami čiuožimo seansai moksleiviams vyks pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, 12:00 val. ir 13:15 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais čiuožykloje tuo pačiu laiku bus laukiami senjorai. O savaitgaliais – šeštadienį ir sekmadienį – nuo 10:00 val. Vilniaus čiuožykloje nemokamai čiuožti galės visi miesto gyventojai.
Vienu metu čiuožykloje galės būti 68 žmonės, tad į nemokamus čiuožimo seansus bus formuojama gyva eilė.
Planuojama, jog jeigu orai bus palankūs, "Hoptrans" arena ir čiuožykla prie Baltojo tilto miestiečius ir miesto svečius džiugins iki pirmojo kovo savaitgalio.
Naujienų srautas
0
Pirma naujausiPirma seniausi
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала