22:54 2019 Gruodžio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Europos Sąjungos vėliava, archyvinė nuotrauka

  Ekspertas: Lietuva turi nutraukti santykius su ES tautos išsaugojimo labui

  © Sputnik / Александр Липовец
  Analitika
  Gauti trumpą nuorodą
  269

  Visų pirma, Lietuva privalo galvoti apie tautos išgyvenimą, todėl jai verta draugauti su tradiciškai nusiteikusia Rusija, o ne Europa, mano ekspertas Igoris Beloborodovas

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Europarlamentaras Valentinas Mazuronis susirūpino dėl homoseksualumo propagandos šalies mokyklose.

  Politikas atkreipia dėmesį į tai, kad viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad 2017 metų lapkritį Tolerantiško jaunimo asociacija Austėjos Landsbergienės įsteigtoje mokykloje pradinių klasių mokiniams vedė pamokas, kurių metu buvo sekamos knygos "Gintarinė širdis" pasakos.

  Interviu Sputnik Lietuva Rusijos visuomeninės Tarybos šeimos ir tradicinių šeimos vertybių apsaugos darbo grupės vadovas Igoris Beloborodovas papasakojo, kad šiuo klausimu Lietuvos sąjungininke greičiau yra tradiciškai nusiteikusi Rusija, nei Europa.

  LGBT eitynės Vilniuje. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  "Taip, tiek iš Rusijos pusės, tiek iš Lietuvos pusės yra kuo apkaltinti vienai kitą, bet šiuo metu iškilo klausimas dėl išgyvenimo, reikia suprasti, kad Briuselio nomenklatūros ir Europarlamento <…> valdžios organus daugiausiai sudaro homoseksualai. Ir šis valdžios sluoksnis, kuriame dirba homoseksualai, kurie elgiasi kaip tipiška mafija, pritraukia vieni kitus į skirtingas institucijas ir didina savo įtaką, politiškoje vadinamas elementaria diktatūra", — pabrėžė ekspertas.

  Be to,  jis pridūrė, kad vienintelė išeitis Lietuvai — išsiskirti su ES, kaip tai padarė Didžioji Britanija.

  "Man atrodo, kad esminiu dalyku čia turėtų tapti ne ekonominiai veiksniai, kaip Anglijoje, o dorovės ir dvasinių šeimos vertybių išsaugojimas. Lietuvai, Latvijai ir Estijai — tai ypač aktualu, nes jos turi milžiniškų demografinių problemų", — pabrėžė Beloborodovas.

  Dar šia tema

  Lietuviai į ES, ukrainiečiai į Lietuvą — metas susimąstyti?
  Demografinė krizė: kaip išsaugoti Lietuvą?
  Tegai:
  demografinė krizė, homoseksualai, Europos Sąjunga, Lietuva

  Svarbiausios temos