02:10 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Analitika
  Gauti trumpą nuorodą

  Kai kuriems deputatams labai nepatinka mintis, kad po mažų partijų deputatų atėjimo į Seimą, Lietuvos politika gali pasikeisti ir tapti ne tokia radikali, mano buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Pagrindinė kai kurių politikų baimė yra ta, kad gyventojai iš tiesų jį palaiko, sakė buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas interviu Sputnik Lietuva.

  "Labai bijo mano politinės veiklos, to, ką žmonės palaiko. Galiu pasakyti, kad vienas garsus Lietuvos politologas prieš mėnesį susapnavo košmarą: tapau krašto apsaugos ministru. Seimo nariai bijo, kad ateisiu į Seimą — ir Lietuvos politika gali šiek tiek pasikeisti: daugiau galvos apie paprastus gyventojus, o ne kažkokias neaiškias ambicijas, nuolatinę rusofobiją, pradės draugauti su kaimynais, turės geresnį požiūrį į gyvenimą. Kad bijo — nėra blogai", — mano Titovas.

  Pasak jo, politinių partijų kartelės sumažinimo klausime, nereikėtų dėmesį sutelkti į tautinių mažumų kategoriją, o sukurti patogesnes sąlygas visoms politinėms jėgoms.

  "Manau, kad reikia sukurti vienodas sąlygas ir nuleisti kartelę visoms partijoms — kad mažiau populiarios partijos galėtų pereiti, kad diskutuotų, svarstytų įstatymo projektus, kad dalyvautų kuo daugiau gyventojų sluoksnių, o ne dvi ar trys partijos, kurios priims sprendimus už visus. Mano manymu, reikia sudaryti bendras sąlygas visoms partijoms ... Žinoma, tautinės mažumos turėtų dalyvauti įstatymo projektuose — tai būtina, tačiau aš manau, kad labai sunku atskirti, kurios partijos atstovauja tautines mažumas, o kurios ne", — pabrėžė politikas.

  Partijos "Tėvynės sąjunga — Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) narys Laurynas Kasčiūnas sukritikavo vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės pasiūlymą sumažinti kartelę politinių partijų, kurios atstovauja tautinėms bendruomenėms, patekimui į Seimą.

  Kritikuodamas jos iniciatyvą, Kasčiūnas paminėjo buvusį Klaipėdos miesto tarybos deputatą Viačeslavą Titovą, kuris anksčiau buvo teisiamas už pasisakymą apie "tautos didvyrį" Adolfą Ramanauską-Vanagą, kad jis galėjo būti prisidėjęs prie aštuonių tūkstančių civilių žmonių žudynių.

  Dar šia tema

  "Aš neketinu sėdėti ir tylėti": Titovas nori sukurti naują partiją
  Sudeginti "rusų raganą" Vilniuje! Užtarkite vargšę Rozovą žodžiu
  Lietuvos Seimo rinkimuose dalyvaus "trys muškietininkai
  Tegai:
  Viačeslavas Titovas

  Svarbiausios temos