14:45 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Anonsai
  Gauti trumpą nuorodą
  15

  Seminaro tikslas – aptarti 2019–2020 metais planuojamas veiklas įvažiuojamojo turizmo skatinimo srityje užsienyje, pasikeisti nuomonėmis apie turizmo pristatymų specifiką rinkose, susipažinti su Lietuvos turizmo sektoriaus naujovėmis

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Lapkričio 12-13 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas Lietuvos komercijos atašė ir diplomatų, atliekančių ekonomines funkcijas diplomatinėse atstovybėse užsienyje, seminaras turizmo potencialo pristatymo tema, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.

  Seminaro tikslas – aptarti 2019–2020 metais planuojamas veiklas įvažiuojamojo turizmo skatinimo srityje užsienyje, pasikeisti nuomonėmis apie turizmo pristatymų specifiką rinkose, susipažinti su Lietuvos turizmo sektoriaus naujovėmis bei būsima institucine pertvarka.

  Seminaro metu diplomatai ir komercijos atašė taip pat dalyvaus mokymuose apie kontaktų su turizmo sektoriaus naujienų skleidėjais ir nuomonės formuotojais suradimą ir užmezgimą. Mokymus ves turizmo nuomonės formuotojų, laisvai samdomų darbuotojų ir tinklaraštininkų pasaulinės asociacijos "iambassador" (https://www.iambassador.net/) vadovas ir įkūrėjas Keithas Jenkinsas.

  Diplomatiniai atstovai lankysis naujai įkurtame MO muziejuje Vilniuje, Birštone susipažins su sanatorinio ir medicininio turizmo naujovėmis, dalyvaus diskusijoje su Lietuvos turizmo verslo, asocijuotų struktūrų ir turizmo informacinių centrų atstovais, susipažins su Birštono kurorto plėtros bei investiciniais planais.

  URM organizuojamas renginys – tradicinis, jame dalyvaus diplomatiniai atstovai iš 23 Lietuvos diplomatinių atstovybių.

  Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pirmąjį 2018 metų pusmetį įvažiuojamojo turizmo srautai padidėjo 7,7 proc. ir siekė 745,5 tūkst. atvykusių turistų. Daugiausiai turistų sulaukiame iš Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Latvijos. Sparčiausiai augo turistų srautai iš Vokietijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos ir Japonijos.

  Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą
  © Sputnik /
  Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą

  Dar šia tema

  Ką pritrauks į Vilnių "G taškas"?
  Valstybinį turizmo departamentą Lietuvoje pakeis agentūra "Keliauk Lietuvoje"
  Daugiau nei pusė milijono turistų aplankė Vilnių per pirmąjį pusmetį
  Tegai:
  Lietuva, turizmas

  Svarbiausios temos