05:08 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Anonsai
  Gauti trumpą nuorodą
  94

  Mugėje dalyvaus organizacijos, dirbančios su vaikais, neįgaliaisiais, senjorais, surinktos lėšos bus skirtos organizacijų savanorystės ir pagalbos projektams įgyvendinti

  VILNIUS, lapkričio 28 – Sputnik. Šeštadienį, gruodžio 1 dieną, Simono Daukanto aikštėje jau devintą kartą vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė, praneša Prezidentūros spaudos tarnyba.

  Mugė veiks nuo 13:00 iki 16:00, jos metu gautos lėšos bus paskirtos organizacijų savanorystės ir pagalbos projektams įgyvendinti.

  Šiemet jau tradicija tapusi šilumos ir gerumo šventė žada būti itin gausi. Pusšimtis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos paruošė vilniečiams ir miesto svečiams rankdarbių, skanumynų ir dovanų. Šventėje lauks aktyvi veikla – skautiški užsiėmimai, gydytojų klounų "Raudonos nosys" pasirodymas, žaidimai su "Vikingų kaimo" dalyviais ir kalėdinė nuotaika prie sušildančių laužų bei karštos arbatos puodelio.

  Mugėje tradiciškai dalyvaus organizacijos, dirbančios su vaikais, neįgaliaisiais, senjorais, bendruomeninės organizacijos, taip pat gyvūnų globos organizacija. Dalyviai atvyksta iš daugiau nei 10 skirtingų Lietuvos miestų ir iš užsienio. Pasaulio lietuvių bendruomenei, kuri pirmąkart dalyvaus mugėje, atstovaus dalyviai iš Australijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos.

  Vilnius paskelbė žiemos švenčių programą >>

  Kalėdinė nevyriausybinių organizacijų mugė – puiki galimybė iš arčiau susipažinti su nevyriausybinių organizacijų veikla, iniciatyvomis bei galimybėmis įsitraukti ir savanoriauti. Šventės lankytojai taip pat galės išsiųsti šiltus kalėdinius sveikinimus – atvirlaiškius su šventiniais linkėjimais savo draugams ir artimiesiems, taip pat į savo namus parsinešti eglės šakų.

  Dar šia tema

  Vilniaus stoties rajone įsikurs Kalėdų miestelis
  Kokią programą Kaunas ruošia Kalėdų eglės įžiebimo šventei
  "New York Post" įtraukė Vilnių į magiškų Europos Kalėdų miestų reitingą
  Tegai:
  mugė, Vilnius, Lietuva, Kalėdos

  Svarbiausios temos