19:06 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Anonsai
  Gauti trumpą nuorodą
  49

  Šventosios upe komandos pasroviui turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą — nuo "Beždžionių" tilto iki vadinamojo "Energetiko" tiltelio

  VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Palangos savivaldybė kviečia dalyvauti kasmetinėse "Vikingų" laivų lenktynėse, rašoma miesto savivaldybės pranešime.

  Lenktynės šiais metais vyks Palangos savivaldybės Šventosios seniūnijoje Šventosios upe rugsėjo 14 dieną, 13:00 valandą.

  Savivaldybė informuoja, kad kiekvieną komandą turi sudaryti dešimt narių — aštuoni irkluotojai, vairininkas bei būgnininkas, gali būti ir pilnos (iš karto suformuotos iš 10 asmenų), ir mišrios komandos, sudarytos iš įvairių atvykusių dalyvių. Rugsėjo 13 dieną nuo 11:00 val. iki 19:00 val. vyks komandų parengiamieji plaukimai (instruktažas), o rugsėjo 14 dieną nuo 13:00 iki 15.00 valandos vyks jau finaliniai plaukimai.

  Šventosios upe komandos pasroviui turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą — nuo "Beždžionių" tilto iki vadinamojo "Energetiko" tiltelio. Vienu metu varžysis po dvi komandas. Šioje rungtyje svarbiausia – ne irkluotojų fizinė jėga, o darniai dirbanti komanda bei tinkamai pasirinkta taktika.

  Neretai šiose varžybose pergalę lemia ne greitis, o puikiai dirbantis vairininkas ar tinkamai ritmą irkluotojams mušantis būgnininkas. Nugalėtojai kausis ne tik išbandydami savo jėgas, bet ir dėl Mero taurės.

  Renginio organizatoriai vykdo išankstinę lenktynių dalyvių registraciją tel. 8 673 83007  arba el. p. info@birstononemunas.lt iki š. m. rugsėjo 9 dienos imtinai.

  Tegai:
  trasa, Šventoji

  Svarbiausios temos