06:19 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Anonsai
  Gauti trumpą nuorodą

  Siekdamas padėti nuo karantino apribojimų nukentėjusiems menininkams, Vilnius savo centrinę dalį pavers viena didele meno galerija po atviru dangumi

  VILNIUS, birželio 15 — Sputnik. Projekto "Menas be stogo" metu 100 menininkų eksponuos savo meno kūrinius šimte lauko reklamos stendų, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  Šiuo metu vyksta menininkų darbų atranka, o paroda po atviru dangumi atsidarys liepos 7-ąją ir truks tris savaites.

  Parodą po atviru dangumi lydės ir internetinė galerija www.menasbestogo.lt, kur bus eksponuojami ir į lauko reklamos stendus nepatekę menininkų darbai. Viso projekto tikslas — paskatinti vilniečius ne tik domėtis menu, bet ir įsigyti kūrinių, taip ir paremiant menininkus.

  Projektą planuojama aktyviai reklamuoti ir užsienyje, tokiu būdu padedant Lietuvos menininkams atrasti gerbėjų ir kitose šalyse.

  Projekte kviečiami dalyvauti visi profesionalūs menininkai arba jiems atstovaujančios galerijos. Iki birželio 19 dienos reikia atsirinkti vieną kūrinį ir pateikti jį svetainėje www.menasbestogo.lt. Dalyvavimas projekte nemokamas, visus kūrinių spaudos ir eksponavimo kaštus dengia projekto organizatoriai — Vilniaus miesto savivaldybė ir lauko reklamos bendrovė "JCDecaux Lietuva".

  Dar šia tema

  Vilnius skirs 0,5 milijono eurų menui neįprastose erdvėse
  Kaip gatvės menininkai sureagavo į koronavirusą — nuotraukos
  Tegai:
  menas, Vilnius

  Svarbiausios temos