07:24 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Anonsai
  Gauti trumpą nuorodą

  Kitą savaitę Klaipėdos miesto jaunimas kviečiamas apsilankyti pramoginiuose, sportiniuose ir edukaciniuose renginiuose, skirtuose jauniems žmonėms aktualiems klausimams

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Jau penktus metus iš eilės Klaipėdoje paskutinės vasaros dienos yra skiriamos jaunimui. Rugpjūčio 24–28 dienomis uostamiestis kvies jaunimą lankytis pramoginiuose, sportiniuose ir edukaciniuose renginiuose. Apie tai praneša miesto savivaldybė.

  Įvairiausios veiklos per vieną savaitę

  Oficialus Jaunimo savaitės startas — aktyviausių Klaipėdos jaunimo lyderių ir Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko bei Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos pietūs.

  Rugpjūčio 25-ąją vyks azartiškos orientacinės varžybos po visą Klaipėdos miesto teritoriją. Dalyviai, pasitelkę mobiliąją aplikacijų programėlę "Actionbound", turės galimybę pagal sukurtą maršrutą ne tik pažvelgti į savo miestą iš kitos perspektyvos, bet ir per kūrybines užduotis smagiai praleisti laiką varžantis.

  Rugpjūčio 26 dieną vyks Jaunimo politikos simuliacija. Renginio metu pasitelkiant naujausias technologijas ir profesionalią pagalbą, bus siekiama jaunimą supažindinti su Jaunimo politikos sąvoka, struktūroje veikiančiais valdžios organais ir pamatiniais veiklos principais bei kryptimis.

  Rugpjūčio 26-osios pabaigoje jaunimas bus kviečiamas į istorinės dramos "Nova Lituanica" kino seanso peržiūrą, kurią bus galima stebėti iš savo automobilio. 

  Rugpjūčio 27-osios vakare žiūrovų laukia dar vienas kino seansas — draminis trileris "Nematoma", į kurį, beje, taip pat kviečiami jaunuoliai su savo transporto priemonėmis.

  Paskutiniąją "Jaunimo savaitės" dieną bus vykdoma aktuali šiandieninei visuomenei diskusija apie lytiškumą ir lygias teises.

  Pasibaigus diskusijai, dalyviai bus kviečiami į Jaunimo svaitės oficialų uždarymo koncertą, kuriame pasirodys Dominykas Vaitiekūnas ir Zoliukas bei G.G.R.I.D.E.R.

  Dar šia tema

  Saulės ir žemės šventė: kaip Baltarusijoje buvo švenčiamas Ivanas Kupala
  Kaip vyko Jūros ir žvejų šventė Šventojoje
  Tegai:
  jaunimas, Klaipėda

  Svarbiausios temos