17:15 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Autoriai
  Gauti trumpą nuorodą
  128

  Atgavusi nepriklausomybę, Lietuva priartėjo prie Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos valstybių, tapo kolonija, kuri tiekia į ES pigią darbo jėgą, mano politologas Igoris Šatrovas

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Lietuvos šimtmečio jubiliejaus proga Dalia Grybauskaitė paskelbė, kad valstybė pasitinka naują šimtmetį „kaip niekada pripažinta", apsupta daugelio draugų ir sąjungininkų, apsaugota NATO ir su ES narystės privalumais.

  Landsbergis sugalvojo originalų būdą kovoti su emigracija iš Lietuvos >>

  Šiuolaikinės idealogijos Rusijos nacionalinio instituto politologas Igoris Šatrovas interviu Sputnik Latvija papasakojo, kad Lietuva pastaruoju metu virto ES pigios darbo jėgos donore, apie tai, eksperto manymu, byloja šalies gyventojų skaičiaus kasmetinis mažėjimas.

  "Šiuos procesus Lietuvoje mes stebime visą laiką po Tarybų Sąjungos žlugimo. Jei Dalia Grybauskaitė yra patenkinta tuo, kad šalis yra ES kolonija, tai šiuo atveju, ji visiškai teisi. Kitų laimėjimų šalis tiesog neturi", — teigia politologas.

  Statistikos departamento teigimu, 2017 metais iš šalies išvyko 57,2 tūkstančiai žmonių, o tai 13,8% daugiau nei 2016 metais.

  Dar šia tema

  Paksas: ES yra atsakinga už problemas, susijusias su migracija
  Puškovas įvardijo masinės lietuvių emigracijos priežastį
  Tegai:
  emigracija, Lietuva

  Svarbiausios temos