Norėdami patobulinti svetainės veiklą, rodyti aktualiausias naujienas ir tikslinę reklamą, renkame nuasmenintątechninę informaciją apie Jus, įskaitant naudojimąsi mūsų partnerių įrankiais. Išsamų duomenų tvarkymo proceso aprašą galite rasti Privatumo politikoje. Išsamų mūsų naudojamų technologijų aprašą galite rasti Slapukų ir automatinio duomenų išsaugojimo politikoje.
Spustelėdami mygtuką "Priimti ir uždaryti", Jūs aiškiai sutinkate su Jūsų duomenų tvarkymu, kad mes pasiektume aukščiau nurodytą tikslą.
Sutikimą galite atšaukti Privatumo politikoje_nurodytu būdu.
Amerikoje — interneto gigantų diktatūros apraiškos. Kaip su Europa ir Lietuva?
Lietuva gali pakeisti "Baltarusijos" pavadinimą. Tai viskas, kas liko iš baltarusiško protesto? Kaip bebūtų, oficialiam Minskui dar per anksti atsipalaiduoti
"Baltarusijos naftos kompanija" (BNK) riboja bendradarbiavimą su Lietuva, ir atrodo, kad tai tik didesnių Vilniaus problemų pradžia
2020 metai buvo sunkūs tiek pasauliui, tiek Lietuvai. Kaip bus ateinančiais? Metų pabaiga — gera proga peržvelgti praėjusius įvykius, padaryti išvadas ir pabandyti nuspėti bent artimiausią ateitį
ES diplomatijos vadovas Žozepas Borelis padarė keletą rimtų pareiškimų apie nacionalinį interesą ir tapatybę Europoje. Ar Lietuva supranta, kas vyksta?
Lietuva turi santykių su Europa ir JAV viziją. Bet neaišku, kokie bus Europos santykiai su JAV
Lietuvoje vyriausybės formavimas artėja prie pabaigos. Ingridai Šimonytei jau nelengva. Toliau bus dar sunkiau
Šiuo metu laisvai galima pagalvoti, kad Aljansas sėkmingai artėja prie savo pabaigos. Tačiau NATO ieško savęs per priešpriešą su Rusija ir Kinija. Ar tai tinka Lietuvai?
"Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis nusprendė pasitraukti iš Seimo. Ką tai galėtų reikšti?
Lietuvoje apsilankė Lenkijos prezidentas Andžejus Duda. Vizito fonas buvo sudėtingas. Lenkai kartu su vengrais užblokavo ES biudžeto ir pagalbos fondo patvirtinimą, nes pinigų skyrimas siejamas su pagarba teisės viršenybės principui bloko šalyse
Estijos vidaus reikalų ministras Martas Helmė leido sau viešai suabejoti JAV prezidento rinkimų sąžiningumu. Jau galima?
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pakomentavo taikos susitarimą Kalnų Karabache. Vėl kaltino Rusiją. O gal vertėtų pažiūrėti į save?
ESBO įvertino rinkimus Amerikoje ir Baltarusijoje. Klausimas liko tik vienas.
Jungtinėse Valstijose pagaliau įvyko prezidento rinkimai. Tačiau, atrodo, tai dar ne pabaiga
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius parėmė buvusį Ukrainos prezidentą Petrą Porošenką, kuris Tėvynėje yra daugybės bylų figūrantas. Kodėl?