02:34 2019 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Išvykimas. Archyvinė nuotrauka

  URM: Lietuvos piliečiai dėl "AirBaltic" incidento nenukentėjo

  © Фото: picjumbo.com
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  99 0 0

  Iš Rygos į Ciurichą pakilęs lėktuvas dėl techninių priežasčių turėjo grįžti į oro uostą. Nei vienas iš 63 keleivių ir keturių įgulos narių nenukentėjo.

  VILNIUS, rug 17 — Sputnik. Rygos tarptautiniame oro uoste šeštadienį avariniu būdu nuleidusiame Latvijos nacionalinės oro bendrovės "Air Baltic" lėktuve buvo keli Lietuvos piliečiai, tačiau incidento metu jie nenukentėjo, praneša BNS.

  Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) susisiekė su Rygos oro uosto ir "Air Baltic" atstovais, kurie patvirtino, kad nukentėjusiųjų šio incidento metu nėra, teigiama URM pranešime.

  Rygos oro uosto ir "Air Baltic" atstovai užtikrino, kad visos tarnybos dirba profesionaliai ir keleiviams bus suteikta visa jų kelionėje reikalinga pagalba.

  Pasak "Air Baltic" viceprezidento Janio Vanago, iš Rygos į Ciurichą pakilęs skristi reiso VT641 lėktuvas "Bombardier Q400 NextGen" dėl techninių priežasčių turėjo grįžti į oro uostą.

  Pagal preliminarią informaciją, tuojau po to, kai lėktuvas pakilo, buvo užfiksuotas nosies važiuoklės gedimas, todėl įgula nutarė grįžti į Rygą.

  Lėktuve buvo 63 keleiviai, tarp jų — 2 vaikai ir vienas kūdikis, taip pat keturi įgulos nariai. Laineriui nusileidus, jie buvo evakuoti ir dabar yra oro uosto terminale.

  Dar šia tema

  Iš radarų dingęs lėktuvas nukrito į Viduržiemio jūrą
  Keleivis 11 kilometrų aukštyje panoro palikti savo vietą lėktuve
  Lietuvos pajūris pasitinka Baltarusijos lėktuvus su poilsiautojais
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos