03:22 2018 Vasario 20
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Automopilis Porsche Cayenne. Archyvinė nuotrauka

  Kontrobandininkai vietoj valymo priemonių gabeno Porsche Cayenne

  © Sputnik/ Екатерина Чеснокова
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  86 0 0

  Latvijos ir Rusijos pasienyje muitininkai įtarė nusikaltimą ir patikrinus aptiko nelegaliai gabenamus iš Lietuvos į Tadžikistaną keturis Porsche Cayenne automobilius.

  VILNIUS, spal 13 — Sputnik. Latvijos ir Rusijos pasienio kontrolės punkte Posin muitininkai aptiko krovininiame geležinkelio vagone keturis nedeklaruotus Porsche Cayenne automobilius, praneša Sabežo muitinės spaudos tarnyba.

  Pagal dokumentus iš Lietuvos į Tadžikistaną buvo gabenamos valymo priemonės, sufasuotos mažmeniniai prekybai. Oficialiai krovinys buvo suskirstytas į 3700 vietų, prekių svoris siekė 37 tūkstančius kilogramų.

  Muitininkai atvėrė vagoną ir aptiko, jog už maišų su milteliais stovėjo paletės su keramzitbetonio blokeliais. Muitininkams teko iškrauti krovinį ir jį pasverti. Tokiu būdu buvo aptiktos nedeklaruotos prekės — keturi naudoti Porsche Cayenne automobiliai. Kiekvienai transporto priemonei trūko kai kurių elementų: salono detalių, kėbulo dalių, ratų.

  Dėl administracinio teisės pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal preliminarų Interpolo patikrinimą nustatyta, jog vienas automobilis yra laikomas pavogtu Europos Sąjungos teritorijoje.

  Dar šia tema

  Policijos smūgis šaunamųjų ginklų gamintojams ir platintojams
  Medininkų muitinėje sulaikyta pusantro tūkstančio eurų vertės tabako
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos