14:51 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Įmonės Dartz reklaminis plakatas. Archyvinė nuotrauka

  Latvijoje sukurtas prabangus visureigis su vairu už 1 mln eurų

  © Facebook / DartZ Grupa
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  12630

  Latvijos įmonė "Dartz" pristatė prabangų visureigį, skirtą turtuoliui, diktatoriui arba net JAV išrinktąjam prezidentui Donaldui Trampui, aišku, jeigu jis panorės sumokėti apie milijoną eurų už brangiausią pasaulyje vairą.

  VILNIUS, gruod 27 — Sputnik. Brangiausias pasaulyje vairas, antipaparacų sistema ir jokio kuklumo — Latvijos įmonė "Dartz" pristatė naują nepadoriai prabangų visureigį, praneša Sputnik Latvija.

  Bendruovė "Datrz Motors" buvo įsteigta 2008 metais ir turėjo būti pavadinta "Russo-Balt", kad tokiu būdu priminti apie žinomą iki revoliucijos Latvijos gamyklą.

  Tačiau šis pavadinimas jau buvo užimtas, bet dalis "Datrz Motors" gamybos yra Rusijos-Baltijos vagonų gamyklos teritorijoje.

  Bendrovė gamina kariuomenei ir policijai skirtus šarvuočius bei prabangiausius pasaulyje visureigius.

  Pasaulyje įmonė tapo žinoma 2010 metais, kai automobilių parodoje Monako pristatė visureigį "Prombron Monaco Red Diamond Edition" už 1 milijoną eurų. Automobilio gamyboje buvo naudojami auksas, volframas, deimantai, rubinai bei banginių oda.

  Vakar įmonė pristatė savo naują automobilį, kurį reklaminėje kampanijoje skiria Donald Trump (Donaldui Trampui) ir jo žmonai Melaniai.

  Naujas visureigis "Black Alligator" turi brangiausią pasaulyje vairą. Garsinis signalas apdailintas 192 juodais deimantais ir dviems rubinais. Pagal kliento norą, vairas gali būti aptrauktas aligatoriaus arba rombinės rajos oda.

  Be to įmonė paskelbė, kad automobilis aprūpintas "anti paparacine" sistema — specialūs jutikliai užfiksuoja fotoaparato blykstę ir apakina fotografą.

  Dar šia tema

  Vogto vilkiko vogtoje puspriekabėje — vogtas prabangus visureigis
  Šnipo automobilis
  Tegai:
  deimantas, prabanga, automobilis
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos