08:33 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  107

  Latvijos krepšininkas Kristaps Porzingis pateko į sėkmingiausių jaunų europiečių sąrašą pagal žurnalą "Forbes".

  VILNIUS, saus 19 — Sputnik. Žurnalas "Forbes" sudarė trisdešimties metų amžiaus 30 europiečių sąrašą, pasiekusių sėkmę 2016-aisiais, praneša Sputnik Latvija.

  Latvijos profesionalus krepšininkas Kristaps Porzingis, žaidžiantis "New York Knicks" klube, ne tik buvo įtrauktas į šį sąrašą, bet ir pristatytas jame iškart trijose kategorijose: pramogų industrijos žvaigždės, socialinių tinklų žvaigždės ir jauniausios žvaigždės.

  Game Day!!! 🏀🔶🔷

  Фото опубликовано Kristaps Porzingis (@kporzee) Дек 30 2016 в 7:25 PST

  Tarp 30 jaunų Europos pramogų industrijos žvaigždžių be Porzingio, žurnalas įvardijo 2016-ųjų Europos ir pasaulio dailiojo čiuožimo čempionę rusę Jevgeniją Medvedevą, Belgijos lengvaatletę Nafissatou Thiam (Nafisatų Tiam), kuri iškovojo auksą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, serialo "Sostų karai" žvaigždę Sophie Turner (Sofį Terner) ir anglų aktorius Dev Patel (Devą Patelį), tapęs žinomu po dramos "Lūšnyno milijonierius".

  Socialinių tinklų žvaigždėmis, be Latvijos krapšininko, žurnalas įvardija klubo "Real Madrid" futbolininką Gareth Bale (Garetą Beilą), ekonominio bestselerio autorių Rutger Bregman (Rutgerą Bregmaną) ir televizijos žvaigždę Olivia Cooke (Oliviją Kuk).

  Į jauniausių sąrašą taip pat pateko Ukrainos modelis Anna Karenina (21 metai), Lenkų programuotojas Petros Prillos (22 metai), kuris išrado technologiją, leidžiančią akliesiems orientuotis erdvėje, ir devyniolikmetis Luca Todesco (Lukas Todeskas), sėkmingas iPhone programišius, kurį neseniai pasamdė "Apple".

  Porzingiui šiuo metu yra 21-eri. Porzingis — ne vienintelis Baltijos šalių atstovas šiame sąraše. Į industrijos žvaigždžių sąrašą pateko estas Ants Vill (Antsas Villas), kompanijos "Skeleton Technologies" viceptezidentas, į medią žvaigždžių sąrašą — Alisa Semenova iš Latvijos, kompanijos "Infogram" įkūrėja, o į komercijos žvaigždžių sąrašą — Latvijos ir Estijos kompanijos "Sorry as a Service" steigėjai.

  Dar šia tema

  Taylor Swift tapo daugiausiai uždirbančia įžymybe
  Daugiausiai Holivude uždirba Jennifer Lawrence
  Tegai:
  jaunuoliai, sėkmė, Forbes, Kristaps Porzingis

  Svarbiausios temos