03:32 2018 Vasario 26
Vilnius-19°C
Tiesioginis eteris
  Ledai, archyvinė nuotrauka

  Laisvės skonis: Estijos 100-mečiui išleisti nauji ledai

  © Photo: Pixabay
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  3821

  Estijos nepriklausomybė dabar turės tris gardžius skonius: šalies šimtmečiui išleistos naujos ledų rūšys — su "gaideliu ant pagaliuko", šokoladu ir vanile

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Specialiai Estijos Respublikos 100-osioms metinėms ledų gamintojai nusprendė šalies gyventojams surengti gardžią šventę, pasiūlydami smaližiams tris naujas ledų rūšis, praneša Sputnik Estija su nuoroda į balbiino.ee.

  Jubiliejiniai "nastolgijos" stiliaus ir skonio ledai buvo pavadinti "Onu Eskimo", kas išvertus iš estų reiškia "dėdė Eskimo". Skanumynas jau pradėtas pardavinėti.

  Kaip paaiškėjo, "dėdė" padovanojo šaltojo deserto mėgėjams tris naujus jubiliejinius skonius traškiame vaflyje: šokoladinį, vanilinį ir karamelinį su ledinukų gabaliukais a la "gaidelis ant pagaliuko".

  Pasak rinkodaros direktorės Enel Kolk, Balbiino kaip didžiausia ledų gamintoja Estijoje yra įsipareigojusi išsaugoti tikrų estiškų ledų tradicijas ir receptus.

  Taip, pavyzdžiui, nauja jubiliejinė ledų rūšis "gaidelis ant pagaliuko" būtinai padovanos šio skanėsto mėgėjams ryškiausių vaikystės prisiminimų porciją.

  Kadangi skaniosios naujienos jau yra prekyboje, visi norintys pasimėgauti nepriklausomybės skoniu jau gali tai padaryti.

  Dar šia tema

  Estija mini 99-asias Nepriklausomybės metines
  Estai tylos minute paminėjo karo už nepriklausomybę aukas
  Estija švenčia nepriklausomybės atkūrimo 25-metį
  Tegai:
  ledai, Estija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos