15:29 2018 Gruodžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1377
 • RUB76.1678
  AirBaltic, archyvinė nuotrauka

  "airBaltic" pervežė rekordinį keleivių skaičių iš Lietuvos ir Estijos

  © Flickr / Helmuts R
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (66)
  14 0 0

  Oro bendrovė per šių metų sausio-gegužės mėnesius pervežė daugiau nei 282 tūkstančius keleivių iš Lietuvos ir Estijos — ketvirtadaliu daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai

  VILNIUS, birželio 16 — Sputnik. Latvijos oro linijų bendrovė "airBaltic" per pirmuosius penkis šių metų mėnesius skraidino 29% daugiau keleivių nei pernai, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Nuo sausio iki gegužės "airBaltic" skraidino 146 116 klientus iš Estijos, tai yra didžiausias skaičius nuo veiklos vykdymo Estijoje pradžios. Tuo tarpu iš Lietuvos savo skrydžių kryptimis Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir NVS šalyse bendrovė skraidino 136 270 keleivių.

  Oro linijų bendrovė siūlo "geriausią susisiekimą į ir iš Estijos bei Lietuvos", pažymėjo "airBaltic" tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfgang Reuss

  2016 metais "airBaltic" skrydžius į Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus pasirinko daugiau nei 2,89 milijono keleivių — 10% daugiau nei 2015 metais.

  Taip pat per 2016 metus bendrovė įvykdė 48 872 skrydžius — 2% daugiau nei 2015 metais. Apkrovos koeficientas, kuris parodo keleivių skaičiaus ir turimų vietų proporciją, išaugo iki 74%, arba, palyginti su ankstesniais metais, — 3%.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (66)

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uosto tako rekonstrukciją palankiausiai vertina moterys
  Vilniaus oro uostas: kelias valandas naktimis nebus priimami skrydžiai
  Kauno oro uoste rengiami laikinieji terminalai
  Vilniaus oro uoste keleivių patogumui didinama stovėjimo vietų automobiliams
  Vilniaus oro uoste remontuojami viešieji tualetai
  Tegai:
  skrydžiai, airBaltic, Baltijos šalys
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos