22:32 2018 Balandžio 21
Vilnius+ 12°C
Tiesioginis eteris
  2001 metų rugsėjo 11-osios atminimo instaliacija, archyvinė nuotrauka

  Latvis papasakojo apie susitikimą su rugsėjo 11-osios atakos vykdytojais

  © Photo: instagram / _prandshoot_
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  123 0 0

  2001-aisiais Orge gyventojas, dirbęs padavėju viename iš viešbučių Niujorko priemiestyje aptarnavo du nepažįstamuosius, o vėliau nuotraukuose atpažino rugsėjo 11-ąją susprogdinusius bokštus dvynius

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Ogre gyventojas Aleksandras Leonenko, 2001-aisiais dirbęs padavėju viename iš viešbučių Niujorko priemiestyje, teigia, kad aptarnavo du žmones, kurie vėliau įvykdė rugsėjo 11-osios išpuolius, praneša Sputnik Latvija.

  "Aš juos mačiau, bet nežinojau, kad tai teroristai. Prisimenu tikslią susitikimo su jais datą — tai buvo rugpjūčio 18. Susitikimas įvyko, kai aš dirbau padavėju viešbutyje. Du juodaodžiai vyrai sėdėjo prie stalo, užsisakė pavalgyti, pietaudami jie žiūrėjo į žemėlapius, tačiau tai daro visi turistai", — papasakojo Leonenko RIA Novosti.

  Pasak jo, po rugsėjo 11-osios į šį viešbutį atvyko specialiųjų tarnybų atstovai.

  © Ruptly .
  Rugsėjo 11-osios teroristiniai išpuoliai

  "Pamatęs nuotraukas, aš atpažinau šiuos du žmones. Ir aš, žinoma, buvau sukrėstas, kai sužinojau, kad aptarnavau du žmones, kurie vėliau susprogdino bokštus dvynius", — sakė jis.

  Savižudžiai teroristai 2001 metų rugsėjo 11 dieną užgrobė keturis keleivinius lėktuvus. Du lėktuvai buvo nukreipti į du Pasaulio prekybos centro pastatus Niujorke, vienas — į Pentagoną (JAV gynybos departamento centrinę būstinę) Vašingtone, o dar vienas nukrito lauke Šanksvilyje, Pensilvanijos valstijoje, kai keleiviai ir įgula pasipriešino užpuolikams.

  ​Teroro išpuolių metu, be 19 tetoristų, žuvo 2977 žmonės, 24 laikomi dingusiais be žinios. JAV prezidentas George'as W.Bushas (Džordžas V.Bušas) atsakomybę dėl šių žiaurių nusikaltimų priskyrė teroristinei grupuotei "al Qaeda". Pirmas savo užuojautą Amerikos tautai pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

  Dar šia tema

  Situacija Niujorko Times aikštėje, kur automobilis rėžėsi į pėsčiuosius
  Manheteno gatvėse po sprogimo
  Naujajame Džersyje driokstelėjo dar vienas sprogimas
  Sprogimas Niujorko priemiestyje: 29 žmonės sužeisti
  Tegai:
  latviai, teroristiniaia išpuoliai, Rugsėjo 11-osios teroristiniai išpuoliai, JAV
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos