00:21 2018 Kovo 20
Vilnius-3°C
Tiesioginis eteris
  Policija įvykio vietoje, archyvinė nuotrauka

  Policijos nušautas estas pasirodė esąs verslininko brolis

  © Sputnik/ Вадим Анцупов
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  4110

  Talino centre policija nušovė vieno iš turtingiausių verslininko Baltijos šalyse, IT įmonės "TransferWise" įkūrėjo, Kristo Käärmann brolį

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Talino centre policininkų nužudytas vyras pasirodė esąs Estijos pilietis Jaanus Käärmann — vieno iš turtingiausių verslininkų Estijoje ir Baltijos šalyse Kristo Käärmann brolis, praneša Sputnik Estija.

  Kristo Käärmann yra IT kompanijos "TransferWis" įkūrėjas ir bendrasavininkas.

  Pasak Estijos žiniasklaidos, Kristo nepalaikė ryšio su savo broliu, matyt, vengdamas jo veiksmų ir žmonių požiūrio į jį. Taip, Jaanus fotografavosi nuogas šalia nacionalinio parlamento pastato ir manė, kad JAV žvalgybos tarnybos seka visus.

  Nepaisant to, kad nuo Jaanuso nužudymo praėjo para, Kristo niekaip nepakomentavo brolio mirties. Paskutinis įrašas jo Twitter paskyroje buvo padarytas spalio 29 dieną ir skirtas renginiams, susijusiems su jo kompanija.

  Vakar Estijos sostinės centre, Vabaduse aikštėje, policija paleido ugnį į peiliu mojuojantį žmogų. Ant jo kaktos buvo užrašas "Loll" (išvertus iš estų — "durnius"), o  ant kaklo užrišta virvė.

  Policijos pareigūnai liepė vyrui numesti peilį ant žemės, bet jis nepakluso. Po to policijos pareigūnai išleido tris įspėjamuosius šūvius į orą. Kadangi vyras su peiliu ir toliau ėjo link policininkų, jie buvo priversti du kartus šauti į jį, dėl ko jis nukrito.

  Policijos pašautas žmogus buvo išvežtas į Šiaurės Estijos regioninę ligoninę. Nuo sunkių sužalojimų vyras mirė.

  Dar šia tema

  Briuselyje įtariamas teroro išpuolis: peiliu sužeisti du policininkai
  Peiliu apsiginklavęs vyras Londone nužudė moterį, dar penki — sužeisti
  Belgijoje prieglobsčio prašantis žmogus peiliu sužalojo kunigą
  Klaipėdoje per išgertuves vyras peiliu sužalojo oponentą
  Tegai:
  peilis, mirtis, policija, Talinas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos