16:20 2019 Lapkričio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1015
 • RUB70.4859
  Šratasvydžio žaidėjas, archyvinė nuotrauka

  Latvijoje sulaikyti Rusijos piliečiai — airsoft turnyro organizatoriai

  CC BY 2.0 / flickr /1st-Sword
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  53 0 0

  Vienam iš sulaikytųjų pavyko pasikalbėti su savo žmona, kuriai jis pranešė, kad greičiausiai visi trys rusai bus deportuoti

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Latvijos saugumo policija Rygos priemiestyje sulaikė tris rusus, atvykusius padėti organizuoti pirmąjį Baltijos šalyse airsoft turnyrą, praneša Sputnik Latvija su nuoroda į vietos žiniasklaidą.

  Sulaikytieji yra įmonės, gaminančios ekipuotę airsoft žaidimui (komandinis sportinis karinis žaidimas, kitas pavadinimas — šratasvydis — Sputnik), darbuotojai. Jie atvyko į respubliką reisiniu autobusu per Estiją ir buvo sulaikyti dešimt kilometrų nuo Rygos.

  Vienam rusui leido paskambinti savo žmonai, kuriai jis pranešė, kad valdžios institucijos rengia dokumentus jų deportavimui.

  Pasak Latvijos airsoft žaidėjų asociacijos valdybos nario Dmitrijaus Medvedevo, planuojamas turnyras, kuriame turėjo dalyvauti apie 300 žmonių, greičiausiai nebus surengtas.

  Gruodžio 2 dieną Rygoje buvo suplanuota surengti pirmąjį Baltijos šalyse sportinių karinių žaidimų turnyrą. Jame turėjo dalyvauti komandos mažiausiai iš penkių šalių.

  Kaip rašo Sputnik Latvija, airsoft žaidėjai susiduria su problemomis su Baltijos teisėsaugos institucijomis ne pirmą kartą. Prieš rusų ir baltarusių pratybas "Zapad-2017" Latvijos saugumo policija rekomendavo airsoft žaidėjams susilaikyti nuo turnyrų organizavimo, kad neklaidintų vietos gyventojų. Kaip pareiškė policijos pareigūnai, žaidėjai naudoja formą, "vizualiai panašią į kitų šalių, įskaitant Rusiją ar NATO nares, karių formas".

  Dar šia tema

  Lavrovas: Baltijos šalyse ir Ukrainoje tiesiogiai diskriminuojami rusai
  Lietuvoje uždraustos trys rusiškos knygos
  Seime ieškomos Rusijos televizijos produkcijos populiarumo priežastys
  Tegai:
  airsoft, airsoft turniras, Latvija, Rusija

  Svarbiausios temos