22:59 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Rusijos žiniasklaidos mikrofonai, archyvinė nuotrauka

  Latvijoje Rusijos televizijos kanalus pasiūlė pripažinti "užsienio agentais"

  © Sputnik/ Владимир Федоренко
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (33)
  4211

  Nacionalistai Latvijos parlamente pasiūlė Rusijos žiniasklaidai taikyti ne tik užsienio agentų statusą, bet ir jų transliavimo paslaugas perkelti į brangesnį paketą "Lattelecom"

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Latvijos socialdemokratų darbo partija (LSDP) paragino parlamentarus priimti įstatymą, kuris nustatytų užsienio agentų statusą šalyje transliuojamiems Rusijos televizijos kanalams, praneša "Izvestija" su nuorodą į atitinkama LSDP peticiją.

  Šią iniciatyvą praeitą savaitę užregistravo vienas iš partijos lyderių Raimonds Lejnieks-Puke. Kad dokumentas būtų pateiktas Seimui, peticija turi surinkti dešimt tūkstančių parašų.

  LSDP mano, kad Rusijos televizijos kanalai "yra tiesiogiai susiję su Kremliumi ir bando pakenkti Europos Sąjungos ir NATO vienybei".

  Nacionalistai siūlo ne tik taikyti Rusijos žiniasklaidai užsienio agento statusą, bet ir atimti iš jos galimybę eteryje transliuoti nacionalinių politinių partijų ir valstybinių įmonių reklamas, rašo "Izvestija".

  Be to, LSDP nariai kreipėsi į Latvijos ekonomikos ministeriją reikalaudami, kad tai turėtų įtakos pagrindinės telekomunikacijų bendrovės "Lattelecom" kainų politikai. Nacionalistai nori, kad Rusijos žiniasklaida būtų įtraukta į brangesnį transliavimo paketą.

  Praėjusią savaitę Latvijos Konstitucinio Teismo pirmininkė Ineta Ziemelė pareiškė, kad Rusijos kanalų buvimas pagrindiniame "Lattelecom" televizijos pakete neatitinka šalies interesų.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (33)

  Dar šia tema

  Latvijoje išsigando Rusijos 200 rublių kupiūros
  Tegai:
  nacionalistai, užsienio agentas, televizija, Lattelecom, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos