18:37 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  36

  Dabar Rusijos televizijos laidų vedėja turi pateikti pasirašytus lapus ir kitus dokumentus VRK, kuri juos patikrins per dešimt dienų ir priims sprendimą

  VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Rusijos televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčiak surinko daugiau nei šimtą tūkstančių parašų, reikalingų kandidato registracijai į prezidento rinkimus, pranešė RIA Novosti.

  Remiantis informacija, paskelbta oficialiajame Sobčiak tinklalapyje, šiuo metu surinkta šimtas vienas tūkstantis ir aštuoni parašai.

  Sobčiak, kaip kandidatė "prieš visus", balotiruojasi į rinkimus nuo partijos "Pilietinė iniciatyva", kurią įsteigė buvęs Rusijos ekonomikos ministras Andrejus Ničajevas.

  Užregistruoti kandidatą į Rusijos prezidentus nuo neparlamentinės partijos galima tik surinkus ne mažiau nei 100 tūkstančių parašų. Iš kiekvieno regiono galima pateikti ne daugiau nei 2,5 tūkstančių parašų.

  Surinkus reikiamą parašų skaičių, kandidatas  privalo pateikti pasirašytus lapus ir kitus dokumentus VRK. Per dešimt dienų VRK turi patikrinti dokumetus ir priimti sprendimą.

  Gruodį Ksenija pristatė priešrinkiminę programą. Dokumentas vadinasi "123 darbo žingsniai" ir sudaro 123 punktus. Programoje pateikiami pasiūlymai dėl vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos, socialinės sferos.
  Prezidento rinkimai Rusijoje vyks 2018 metų kovo 18 dieną, rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 18-ąją.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Sobčiak laiko Krymą Ukrainos teritorija
  Sobčiak pristatė priešrinkiminę programą
  Rusijos VRK leido Sobčiak dalyvauti priešrinkiminėje kampanijoje
  Tegai:
  Rusijos prezidento rinkimai, Ksenija Sobčiak, Rusija

  Svarbiausios temos