11:22 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  Išsiskyrusi su buvusiu Latvijos prezidentu Andrisu Berziniu Dacė Seisuma dirba gydytoja-endokrinologe ir uždirba 12 eurų per dieną

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Buvusi Latvijos pirmoji ponia, gydytoja-endokrinologė Dacė Seisuma skundžiasi, kad po skyrybų su buvusiu prezidentu Andrisu Berziniu ji vargingai gyvena, praneša Sputnik Latvija.

  Ji papasakojo, kad šiuo metu jau kelis mėnesius ji uždirba tokią sumą, kurią anksčiau galėjo išleisti aprangos vienetui.

  "Po skyrybų aš pati save išlaikau, gaunu gydytojos atlyginimą. Ligoninėje aš privalau dirbti keturias valandas, tačiau realiai taip būna tik kartą per savaitę, kitomis dienomis dirbu viršvalandžius", — sakė Seisuma.

  Jos teigimu, už valandą jai moka 4,36 eurų, išeina 12 eurų už dieną, o už 20 darbo dienų — apie 240 eurų. O jeigu atsiranda ilgasis savaitgalis, tai atlyginimas dar mažesnis, nes šias dienas apskaičiuoja kaip neapmokamas atostogas.

  Kol kas Seisuma neturi kitos išeities.

  "Išėjusi iš poliklinikos, jaučiuosi morališkai ir fiziškai sugniuždyta, tačiau kitų variantų šiuo metu neturiu", — prisipažino moteris.

  Verslininkas Andris Berzinis ėjo Latvijos prezidento pareigas nuo 2011 iki 2015 metų. Pasibaigus prezidento kadencijai, jis išsiskyrė su Dace Seisuma, su kuria susituokė, prieš pat pradėdamas eiti šias pareigas.

  Dar šia tema

  Sukčiavimas Kauno ligoninėje: gydytojai reikalavo pinigų iš gimdyvių
  Lietuvių, atsidėkojančių gydytojams dovanomis ar pinigais skaičius mažėja
  Tegai:
  gydytojai, atlyginimai, Andris Berzinis, Dacė Seisuma

  Svarbiausios temos