09:03 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  102

  Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid palinkėjo Rusijai gerovės ir klestėjimo, o taip pat pabrėžė, kad tikisi gerų kaimyninių santykių tarp šalių

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Estijos vadovė Kersti Kaljulaid antradienį pasveikino Vladimirą Putiną su pergale Rusijos prezidento rinkimuose, praneša RIA Novosti su nuoroda į Respublikos prezidentės spaudos tarnybą.

  "Sveikinu Jus laimėjus rinkimus į Rusijos Federacijos prezidento postą. Linkiu Rusijai ir jos tautai gerovės ir klestėjimo, tikiuosi gerų kaimyninių santykių tarp mūsų šalių vystymosi", — teigiama prezidentės pranešime.

  Iš Baltijos šalių lyderių ji tapo vienintelė, kas pasveikino Putiną su pergale.

  Išvakarėse Lietuvos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad prezidento rinkimai Rusijoje tariamai nebuvo laisvi ir demokratiški.

  Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas naujienų agentūrai Sputnik Lietuva pabrėžė, kad Lietuvos politikai nesiorientuoja tame, kas vyksta Rusijoje, nes jie žiūri į ją per "tamsius akinius".

  Rusijos prezidento rinkimai įvyko kovo 18 dieną. Išankstiniais Centrinės rinkimų komisijos duomenimis, dabartinis prezidentas Vladimiras Putinas laimi su 76,68% rezultatu po 99,94% biuletenių skaičiavimo.    

  Dar šia tema

  Berniukas iš Novosibirsko apsiverkė dėl to, kad nepamatė "dėdės Putino"
  Ekspertas: per ketvirtąją Putino kadenciją Baltijai nereikia laukti nieko naujo
  "Pasiilgote?": ant Didžiosios Britanijos URM pastato pasirodė Putino projekcija
  Peskovas papasakojo apie Putino "įspūdingą planą" Rusijos vystymuisi
  Putinas paskelbė naujosios prezidento kadencijos tikslą
  Tegai:
  Rusijos prezidento rinkimai, Kersti Kaljulaid, Vladimiras Putinas, Estija, Rusija

  Svarbiausios temos