14:51 2019 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Lietuvos greitoji pagalba

  Lietuvos greitoji pagalba padės Latvijos gydytojams suspėti į visus iškvietimus

  © Photo: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Respublikos planuoja sudaryti susitarimą, pagal kurį Lietuvos gydytojai galės išvykti į Latvijos pasienio teritorijas, jei jų automobilis galės atvažiuoti greičiau nei Latvijos brigados

  VILNIUS, rugpjūčio 20 - Sputnik. Lietuva ir Latvija rengia susitarimą dėl abipusių pagalbos paslaugų teikimo pasienio zonose, praneša Sputnik Latvia su nuoroda į portalą Tvnet.lv.

  Šis susitarimas reiškia, kad Lietuvos gydytojai galės teikti skubią medicinos pagalbą Latvijos teritorijoje, o Latvių - Lietuvos teritorijoje.

  Vaistinės iškaba, archyvinė nuotrauka.
  © Sputnik / Александр Липовец

  Pasak Sveikatos apsaugos ministerijos atstovės Alinos Žilinaitės, susitarimas "padidins medicinos paslaugų prieinamumą pasienio teritorijoje". Kalbama apie teritorijas, esančias 20 kilometrų atstumu nuo Lietuvos ir Latvijos sienos.

  Pagal šį susitarimą Lietuvos gydytojai galės išvykti į Latvijos pasienio teritorijas, jei jų automobilis galės atvažiuoti greičiau nei Latvijos brigados.

  Pasak Žilinaitės, susitarimo projektas buvo pateiktas patvirtinti kitiems departamentams. Pats dokumentas bus pasirašytas rugsėjo mėnesį ir įsigalios po ratifikavimo Lietuvos Parlamente.

  Dar šia tema

  Darbą pradeda pirmieji skubiosios medicinos gydytojai
  Odontologijos paslaugos taps prieinamesnės
  Tegai:
  greitoji pagalba, Lietuva

  Svarbiausios temos