04:07 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  97

  Baltijos respublikoje nuolat verkšlena, jog jiems grasina ir nori užkariauti, kad gautų išmaldas, mano generolas pulkininkas Leonidas Ivašovas

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Latvijos piliečiai turės patys užtikrinti sau ir savo artimiesiems saugumą karo ar krizės metu, praneša Latvijos gynybos ministerija. Iš ministerijos interneto svetainėje paskelbto dokumento išplaukia, kad gyventojai turi išmokti savarankiškai organizuotis, nes valstybė negali apsaugoti visus piliečius.

  Interviu Sputnik Lietuva Geopolitinių problemų akademijos prezidentas, istorijos mokslų daktaras, generolas pulkininkas Leonidas Ivašovas papasakojo, kad Latvijai gresia skurdas, jei Šiaurės Atlanto aljansas ir Europos Sąjunga nustos finansuoti respubliką.

  "Ekonomika sugriauta, Baltijos jūros ekologija baisi, šiandien jau žuvies ten negalima žvejoti. Ir tai jiems pagrindinė grėsmė, kad jie praranda savo valstybingumą ir pasirengę atiduoti bet kam. Štai todėl jie verkšlena, kad nuolat kažkas jiems grasina, kasnors nori juos užkariauti. O mokėti už išlaikymą: jie ten turi apie dešimtį tankų, ir tai visa kariuomenė. Ir todėl jų aerodromuose sėdi NATO lėktuvai, antpuolius vykdo, ir užeina laivai, kasmet pratybos rengiamos, išlaipinimas į Latvijos ir visų Baltijos šalių teritoriją", — pabrėžė Ivašovas.

  Kaip pareiškė ekspertas, Latvija neturi lėšų išlaikyti kariuomenę, todėl palaikomos rusofobiškos visuomenės nuotaikos.

  Dar šia tema

  Baltijos mobilizacija: lietuviai bėga iš respublikos, NATO ateina
  Latvijos politikas: Dėl blogų santykių su Rusija šalyje liūdna padėtis
  Tegai:
  skurdas, saugumas, Europos Sąjunga (ES), NATO, Leonidas Ivašovas, Latvija

  Svarbiausios temos