09:20 2018 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1425
 • RUB75.8985
  Estijos prezidentė, archyvinė nuotrauka.

  Estijos prezidentė persikelia dirbti į rusakalbių miestą

  © Sputnik .
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  4210

  Praėjusių metų  pabaigoje Naujųjų metų interviu ETV + Kaljulaid pažadėjo mėnesiui persikelti į Narvą, kad parodytų, jog Estijos bendruomenė, Estijos visuomenė yra Narvoje, tausoja Narvos vertybes

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid antradienį laikinai persikels dirbti į rusakalbių miestą Narvą pasienyje su Rusija, informuoja Estijos prezidentės kanceliarija.

  Praėjusių metų  pabaigoje Naujųjų metų interviu ETV + Kaljulaid pažadėjo mėnesiui persikelti į Narvą, kad parodytų, jog Estijos bendruomenė, Estijos visuomenė yra Narvoje, tausoja Narvos vertybes. Narvoje 96% gyventojų rusų kalbą laiko gimtąja.

  "Šį rudenį, prezidentė dirbs Narvoje vieną mėnesį su pertraukomis. Šį kartą ji bus Narvoje dešimt dienų. Kartu su prezidente vyks kanceliarijos pareigūnai —  patarėjai, kanceliarijos direktorius", —  praneša valstybės vadovės kanceliarija.

  Tarnybos duomenimis, antradienį, prezidentė susitiks su  Narvos miesto valdžios ir miesto asamblėjos nariais, taip pat aplankys Tartu universiteto Narvos kolegiją.

  Nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 8, prezidentė susitiks su vietos verslininkais, susipažins su nacionalinėmis kultūros bendrijomis, su sporto gyvenimu mieste, lankysis Estijos futbolo čempionato rungtynėse, apsilankys pasienio Vasknarvos užkardoje.

  Dar šia tema

  Sienos su Rusija statyba kainuos Estijai 320 milijonų eurų
  Vienas procentas gyventojų tarnauja kariuomenėje: kur žygiuoja Estija
  Estija įtaria, kad Rusija bando sunaikinti ES ir NATO vienybę
  Tegai:
  darbas, Narva, Kersti Kaljulaid
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos