14:54 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Rail Baltica" statyba (67)
  50

  Akcininkai daugiau nebenori matyti įmonės, atsakingos už "Rail Baltica" projekto įgyvendinimą, vadovo pareigose žmogaus iš Baltijos šalių

  VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. "RB Rail " vykdomoji direktorė ir valdybos pirmininkė Baiba Rubesa pateikė bendrovės valdybai atsistatydinimo laišką, praneša Sputnik Latvija.

  "RB Rail" — bendra įmonė, atsakinga už "Rail Baltica" projekto įgyvendinimą Baltijos šalyse. Rubesa buvo paskirta valdybos pirmininke 2015 metais, jos kadencijos laikas pasibaigs 2018 metų spalio mėnesį.

  Šių metų vasario mėnesį akcininkai "RB Rail" iš Estijos ir Lietuvos išreiškė nepasitenkinimą Rubesos veikla, tačiau akcininkų atstovas iš Latvijos "Europas dzelzcela linijas" Andris Linužs balsavime susilaikė, ir Rubesa pasiliko savo poste.

  Lietuvos susisiekimo ministras Rokas Masiulis tada teigė, kad milijardinės vertės geležinkelio projektą "Rail Baltica" įgyvendinančios įmonės "RB Rail" vadovė Baiba Rubesa po kilusio ginčo su Lietuva ir Estija turėtų trauktis iš įmonės savo noru.

  "RB Rail" stebėtojų tarybos pirmininkas ir "Rail Baltic" Estijoje generalinis direktorius Riyas Sillave anksčiau teigė, kad "Amrop" įdarbinimo kompanija buvo įdarbinta, kad surastų vadovą, be to, planuojama skelbti viešą konkursą.

  Remiantis neoficialia informacija, "RB Rail" akcininkai norėtų, kad naujas bendrovės vadovas būtų ne iš Baltijos šalių, o iš Lenkijos ar Suomijos.

  Temos:
  "Rail Baltica" statyba (67)

  Dar šia tema

  Pasirašyta sutartis dėl KIT prijungimo prie "Rail Baltica"
  "Lietuvos geležinkeliai": "Rail Baltica" statybai prireiks šimtų inžinierių
  Lietuvai papildomai skirta 95 mln eurų "Rail Baltica" projektui įgyvendinti
  Tegai:
  Baiba Rubesa, Rail Baltica

  Svarbiausios temos