08:14 2019 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Tarologė Olga Rys

  Tarologė: Baltijos šalių elgesys 2019 metais bus iracionalus

  © Photo : из личного архива Ольги Рысь
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  52 0 0

  Iš Baltijos šalių pusės galima laukti bandymų išvesti santykius su Rusija iš pusiausvyros, mano tarologė Olga Rys

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Tarologė Olga Rys prognozuoja, kokie bus Baltijos šalių ir Rusijos santykiai 2019 metais ir kas pasikeis Baltijos šalių vidaus politikoje.

  Interviu Sputnik Lietuva ji papasakojo, kad konfliktai ir ginkluoti susirėmimai nėra tikėtini, tačiau Baltijos valstybės vykdys provokacijas.

  Kremlius, archyvinė nuotrauka.
  Sputnik / Наталья Селиверстова

  "Baltijos šalių elgesys bus šiek tiek iracionalus. Santykių plėtrai reikia dirbti ilgai ir produktyviai, tačiau nė viena iš šalių nenori imtis kokių nors žingsnių santykiamss gerinti. Konfliktai ir ginkluoti susirėmimai nenumatomi, tačiau bus provokacijų. Be to, bus bandymų išvesti santykius su Rusija iš pusiausvyros iš Baltijos šalių pusės", — papasakojo tarologė.

  Rys taip pat pabrėžė, kad Europoje daugiausia paaštrės vidaus politikos konfliktai, o atviros konfrontacijos su Rusija galima nelaukti.

  "Dabar vykstantys procesai lems pokyčius į gerą pusę. Tai palies vidaus politikos procesus šiose šalyse bei neturės įtakos santykiams su Rusija. Aš apskritai nematau, kad per artimiausius pusantrų metų santykiai tarp mūsų šalių pasikeistų kardinaliai. Bus įvykdytos politinės reformos, kurios bus savotiškas startas iš valdžios pusės Europos tautoms", — apibendrino tarologė.

  Tegai:
  Rusija, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos