05:17 2019 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1144
 • RUB71.3066
  Baltijos jūra, archyvinė nuotrauka

  Ekspertas: Baltijos jūra tapo NATO vykdomo agresyvaus Rusijos sekimo vieta

  © Ruptly .
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  74 0 0

  Be to, vėliau visa tai informacinėje erdvėje pateikiama kaip "Rusijos agresija prieš Europos valstybes", mano karo ekspertas Andrejus Koškinas

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Rusijos naikintuvas Su-27 pakilo į orą, kad perimtų Švedijos karinių oro pajėgų žvalgybinį lėktuvą, kuris skrido virš neutralių Baltijos jūros vandenų. Švedijos karinių oro pajėgų žvalgybinis lėktuvas "Golf stream" skrido be įjungto siųstuvo-imtuvo.

  Interviu "Sputnik" radijui karo politologas, Rusijos ekonomikos universiteto Politologijos ir sociologijos katedros vedėjas Andrejus Koškinas pažymėjo, kad Baltijos jūros regionas tapo aktyvių tiek laivų grupių, tiek lėktuvų, kurie žvalgybos tikslais bando priartėti prie Rusijos sienų, operacijų vieta.

  "Tai liudija apie itin didelį NATO ginkluotųjų pajėgų (ypač žvalgybos įrankių, kurie yra taip arti mūsų (Rusijos — Sputnik) sienų) aktyvumą ir pasiruošimą išprovokuoti pasienio incidentą. Visa tai vėliau informacinėje erdvėje pateikiama kaip "Rusijos agresija prieš taikias Europos valstybes". Taip veidmainiškai savo politiką, tarp kita ko, atlieka ir ginkluotosios pajėgos, kurios stengiasi apjuodinti Rusiją ir sudaryti Europos gyventojams tokias sąlygas, kad jie suvoktų Rusiją tik kaip agresorę", — sakė politologas.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė pasiruošusi dialogui su Rusija — Lietuva sudeda viltis į ES?
  Rusams kelio nėra: kodėl Interpolo vadovo rinkimai taip išgąsdino Lietuvą?
  Karo ekspertas: Baltijos šalys gali likti be Pentagono pinigų
  Tegai:
  Baltijos jūra, NATO, Rusija

  Svarbiausios temos