10:27 2019 Gruodžio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Estija, Talinas

  Ekspertas: Estijos valdžia neįvertina kaimynystės su Rusija naudos

  © Sputnik / Вадим Анцупов
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  71

  Estijos politikai elgiasi neracionaliai, dalyvaudami antirusiškoje kampanijoje, kuri vykdoma kitų valstybių interesais, mano ekspertas Bogdanas Bezpalko

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Buvusi Estijos užsienio reikalų ministerijos vadovė ir parlamento deputatė Keit Pentus-Rosimannus paragino kalbėti su Rusija "jėgos kalba", praneša RIA Novosti. Pasak jos, Maskva "iš tolo jaučia minkštų ir pūkuotų kvapą". Parlamentarė pridūrė, kad Rusija neva vykdo informacinį karą, kurio tikslas — suskaldyti Europos Sąjungą.

  Interviu Sputnik Radijui Tarptautinių santykių tarybos prie Rusijos Federacijos prezidento narys Bogdanas Bezpalko pažymėjo, kad Estija dalyvauja Rusijos demonizavimo kampanijoje, kuri vykdoma "kitų valstybių" interesais.

  "Gaila, kad Estijos politikų toks neigiamas požiūris į Rusiją, nes, būdami arti jos, bendradarbiaudami su ja, jie galėtų atnešti daugiau naudos savo šaliai, savo tautai, net ir remiantis tam tikrais racionaliais įsitikinimais. Bet, matyt, dabar jiems daug svarbiau prieštarauti Rusijai dėl visiškai kitų valstybių, kurios yra už tūkstančių kilometrų tiek nuo Rusijos, tiek nuo Estijos, interesų", — pasakė ekspertas.

  Dar šia tema

  Rusakalbiai Baltijos šalių politikai: asimiliacija ar integracija
  Estijos konservatorių partijos atstovas pareiškė, kad mielai "likviduotų" "Sputnik"
  Ekspertas: Baltijos šalys laikosi principo "iš pykčio Maskvai nušalsime ausis"
  Ekspertas: Europos cenzūra prieš Rusijos žiniasklaidą jau tapo norma
  Tegai:
  Rusija, Estija

  Svarbiausios temos