14:44 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Baltijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  77

  Kinija yra milžiniška šalis, kuriai nerūpi šnipinėjimas ir hegemonija, mano mobiliųjų telekomunikacijų specialistas Leontijus Bukšteinas

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Latvijos saugumo tarnybos vadovas Normunds Mežviets pareiškė, kad respublikoje bus patikrinta bendrovė "Huawei" dėl galimo "šnipinėjimo" Kinijos naudai, praneša Sputnik Latvija. Patys latviai raginami susimąstyti, ar verta apskritai naudotis šio prekės ženklo prietaisais.

  Kaip Sputnik Lietuva sakė interneto portalo "Mobiliosios telekomunikacijos" vyriausiasis redaktorius Leontijus Bukšteinas, tai yra normali nesąžininga konkurencija, kurią vykdo Jungtinės Valstijos, tačiau jos per vėlai susigriebė. 

  "Kalbant apie šnipinėjimą, trumpai pasakysiu — daugiau nėra ko Kinijai daryti. Kinija kaip tik yra ta milžiniška šalis, kuri jokiu būdu nėra susirūpinusi dėl savo hegemonijos, nei karinės, nei ekonominės. Kinija tyliai viską plėtojo ir tobulino šalies viduje. Ilgai dirbo taip tyliai, ir netrukus paaiškėjo, jog yra beveik pirmoji pasaulyje pagal apimtis, tempus, pagal viską, kuo gali pasigirti išsivysčiusios šalys. Koks Kinijos reikalas pas Baltijos šalių vienkiemininkus, kurie vaikšto su išmaniuoju telefonu rankose ir skambina dėl pašarų karvėms. Juokinga", — sakė ekspertas.

  Dar šia tema

  Konservatoriai reikalauja ištirti "Huawei" technologinę įrangą
  Kinija laiko kaltinimus iš Lietuvos pusės absurdiškais ir kvailais
  "Сopy paste" politika: kodėl Kinija tapo "grėsme" Lietuvai tik dabar
  Tegai:
  šnipinėjimas, Baltijos šalys, Kinija

  Svarbiausios temos